Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jaka stvar, pusila je i Monika Levinski u Bijeloj Kuci pa se ne hvali

  2. Ne znam što je vučić dočekan kao da je šugav.

    Vidim nedavno onaj njegov tapšač ne znam kako se zove, bio kod Bidena, čak se i rukovao sa njim pošteno

  3. бајден је посебна прича он је натуршчик председник

  4. негде прочитах да би могло дупло да поскупи полагање ваљда за колца типа сад је 60 70к а могло би бити 120к тако нешто волео би да се то деси искрено

  5. мсм вероватно је злојава ал добро

  6. kod nas u cg je bilo 300e sveukupno kad sam polagao prije par godina, baš vas deru

  7. ali zato ovde svaki retard vozi

  8. најјаче је ко они амери стари што возе оне бобкетове из сан андреаса по неким планинама немају возачку ништа ал га живе

  9. Najave poskupljenje kao e troškovi mora nova vozila da se plati skupo gorivo oće instruktor profesorsku platu neće radi za 500€ kurs prve pomoći ma užas a onda e šalili smo se, neće polaganje da košta baš 1400€ ko za sportski avion već jedva 900€ ne brinire ništa.
    I ljudima kao lakne što nije ko skoro 4 minimalca već samo 3

  10. тих 900 ојра потврђује моју теорију да је ипак боље без возачке јбг тешка времена пријатељу мојјјјјјјјјјјј

  11. Uvijek možeš da voziš bez vozačke vuzi

  12. тоти жемка

  13. Gledo sam ovo kod onog retarda Wubby-ja, brate govno je ne mož me ubediš da nije. A nervira me što je digo toliku halabuku oko toga pa kao zvao neke 'stručnjake' ono sve paid actors sa krejgslista 1/1. Jebeni jutuberi ponestaje im inspiracije, eee da je nama sada starog filthy frenk jutuba gde bi nama kraja bilo sada.

  14. FF je umro, a zajedno sa njim i zlatna era interneta i što neko reče Jućub i Susan nikada neće dozvoliti da se takva greška u sistemu ponovi

  15. there is no way someone took a shit that presentable xaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxxa

  16. To vam govori koliko je vukajlija bila ispred vremena, ovdje sta se dogadjalo prije nekoliko godina i dan danas bi bilo atrakcija svuda u svijetu

  17. Mile Ilić dingospow ima podkast na jutubu, iskren da budem prijatno sam iznenađen nakon odgledane prve epizode sa Sašom Pavlovićem. Sve najbolje Mile samo nastavi. https://www.youtube.com/channel/UCtcmRUuJVYYbyfi__I_JBnA

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.