Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Prvi put u zivotu blejim razbijen sat vremena sam u kaficu i pijem pivo, bukv ne znam da se ponasam

  2. Bilo malo for tveni bleyz it juče a

    Four twenty https://en.wikipedia.org/wiki/Blaise_Nkufo it

  3. De ne, i juce i preslava preksinoc

  4. 25, prekino sam sa drogom 3 god, sad se vracam

  5. Neka, dugo si i apstinirao

  6. Pa ti si moje godište jbt

  7. Lepo, volem da mladež uživa. Realno, isti kurac vas očekuje, u pet deka.

  8. Ako ikako možeš, drži se podalje od droge. Nekada naiđu teški trenuci kada ti dođe velika želja da uzmeš drogu - ali moraš da odoliš.
    Nije vredno discipline i pobede koju si postigao nad sobom. Gledaj to tako.

  9. Kamo srece da su radnici koji se bave tim problemom kao ejdus droga bi se bacala u kanalizaciju

  10. Ako ikako možeš drži se pobliže drozi, jer nekad ljudi oće počastiti jer nisu svi ejdusolika govna koja bi izdala hristosa za 500 dinara.

  11. Mnogo bolje je sebe počastiti nekom teškom literaturom ili terapijom koja će ti pomoći da ne dođeš u tu situaciju da sebe "čašćavaš" drogom.

  12. Nemoj tako jako da trolujes gospodine, zbunjujes nas opasno?!?!

  13. Vidiš i sam koliko je jaka ta zavisnost. Kada ti i posle 3 godine maštaš o tome i jedva čekaš da je se dokopaš. Pa ti razmisli da li i dalje veruješ u onu floskulu većine slabića - marihuana je ništa i mogu da prestanem kada hoću.

  14. Nije trava najveća strava,
    nije hašiš da se plašiš,
    nije droga baba roga,
    već je droga dar od Boga.

  15. Nemoj da se drogiras,kad ostaris budi kao Ejdus i drkaj na leseve.

  16. U blizini Ljubinja u Hercegovini bio jak zemljotres. Osjetio se u široj regiji, navodno jačine 6 stepeni. Nadam se da nema žrtava.

  17. Kod nas treslo baš, nema žrtava ali ima materijalne štete dole po mostaru

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.