Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Igru nisam ni video kako je izgledala, mene je ovo zanimalo tada jako davno. Jesu pravili posle još nastavaka? https://www.youtube.com/watch?v=DW6Btd0Pce8&ab_channel=slimcloudzck

  2. Ne jedi izmeta Šmo, FFVII je proglašena najboljom igrom za PS1, što ne znači da nisam cepao Tekken 3, Twisted Metal, ISS 2, Crash Team Racing i slično

  3. Volim te unatoč tome što si otaku

  4. tako je šmokljo, nemoj da umobolnike izdvajamo, njima treba pomoć, ljubav i prijateljstvo.

  5. Jeri ovo intervencija?

  6. idi drkaj na sendi iz spužvaboba majmune. <3

  7. Melke mislio sam i rimejk igrati ali zauzima tipa 90 giga, čak i u ripeku. Ne da mi se.

  8. Igrao sam i ja nekad Ocarina of Time od tih japanskih al mi na pamet palo nije da drkam na Zeldu

  9. šta je, nemaš terabajte prostora sirotiljo?

  10. Imam nego jbg poslovni laptop, ionako ga zlostavljam programima.

  11. U teken 3 sam mnogo woleo da igram s kineskog pandura Leia, kolko komboa raznovrsnih je imao i nekoliko različitih borbenih stilova. Pičke koje biraju Edija i krug iks drkaju mogu da ga puše .!.

  12. Lei Wulong bogotac, najdraži lik ikad.

  13. Lei-Jin-Bryan-Yoshimitsu-Paul

  14. Teken nije weeb sranje. Jes da su ga napravili japanci kao i FF, al imaš dobre japanske proizvode, i weebovske japanske proizvode.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.