Prijava

pokazuje samo leđa da mu ne vidimo sise veličine 44J.

a i sam je rekao kako krdo muškaraca svaki dan hoće da ga jebe u guzicu, pa eto.

dobro, nemoj da pričamo o čoveku iza njegovih leđa.

Bombi, solidna podlaktica, držanje i stil hetero muškarca u kasnim četrdesetim, sa još sig 20 godina pune snage u sebi, ako se malo pričuva

Imam 44, imam snage i sile još, ali se ne čuvam nikako. Ne pijem osim crvenog vina, pušim ali gledam da se transformišem sa cigareta na cigare, ryo i ostalo, možda lule videću. Slaba mi fizička aktivnost, od bolesti imao sam masu slomljenih kostiju, izvađena mi je žučna kesa i imam problem sa jednim nervom kojeg drkaju c4 i c5. Rekao bih ako Bog da, još 15-20 god bez većih problema.

Lajk za sve one koji su kao i ja mislili da je ryo neka jebačka cigara a ne roll your own ili motana.

Bombaro kako si se skršio, šta si radio?

Subotica...

A dobru im je foru bacio haha

U današnjoj epizodi imena koja zvuče fejk ali nisu:

https://www.vukvukovic.org/

Sad vidim ovo loool

44 god haha sto kaze boh vise izgleda kao da si u pedesetim uveliko

Slavisa 44, meme maker, ulazi u raspravu sa decom po internetima

Skauzer i bornbas imaju beef? Koji je deep lore tu, ili je to samo klasični limenka vs groblje banter?

Bombaš izgleda starije što jest jest, stil mu je uredan mada važi ova bohorova opaska, kaiš kriza

Vitak i kao sablja britak ali ne mogu da povežem ovaj lik sa onim fanatičnim navijačkim stavovima

au je najezim se od ovih izraza

da opasan beef brateu

Da da ubacivanje izraza za šamar je

Bombi avg kamilica ali bar nije incelast nego žilav ako išta. Govorim fizički, mentalno je situacija galicija na svim frontovima.