Prijava

Rumuni mnogo pametan narod. Oni onog svog streljali. Danas nijedan kod njih ne sme da pisne.

Ne znam jeste videli ovu fotografiju sa ovog "procesa" Amber i Džonija Depa, kad je izrečena presuda, prišla mu je u principu
https://ibb.co/q08Q08n

Transkript razgovora ke otprl

Amber: Džoni, zašto nećeš da me pogledaš i pričaš sa mnom
Džoni: gleda advokata koji mu odobrava da joj se obrati
Amber: pričaj jebeno sa mnom, nemoguće da me toliko mrziš
Džoni: Amber...
Amber: Gledaj me kad mi govoriš, da li me još barem malo voliš
Džoni: Amber, verovatno se nećemo više u životu videti, zato me slušaj pažljivo: džvedžda je udbaška govnurda koja mora biti zagašena.

Amber: Al i patlidžan onda.

Znoj me oblio od blama.

Autor Bombaš i dalje prati popularne mimove, što je za svaku pohvalu.

Ја сам подржавалац Партизана ал почећу за звезду да навијам због овог бомбаса

даће бог да почну да се рокају нуклеаркама да поцркају ови новинари који пишу ова говна

Velike sile Albanija i Milogorje

Gledam galeba kod ivanovica, ovaj ga kuje u zvezde, lize mu jaja, napravio si bum, udjem u agelast, ono 120k subova jedva, klipići 4.5k lajkova. Na stranu sto je dosadno u pizdu mater i sto je pretenciozan, prekida goste itd...

Bas dzo rogan za sirotilju.

A ne postoji od juce agelast, tako da ne vidim gde je taj bum i po čemu bum

Msm nije ovo klasicna prozivka urbanog galeba itd, nego cisto statistika

Galebov najveći i jedini bum je bio "Moš ti to".

Kaletu da popuši kurac.

120k za srbske jutub podkast uslove nije loše jbg. Inače Mile Ilić jebeni ima svoj podkast, ne propuštam nijednu epizodu, solidne goste dovodi.

Pa jeste al postoji 3 godine podkast, dolaze mu zvucni gosti, jezik nam je takav da moze 20mil ljudi u teoriji da ga gleda, a ti imas 120k sabova.... hm

Ja sam svako jutro godinama slušao mentalno razgibavanje, i u odnosu na ostale koji su ukalupljeni, ograničeni, Dare i Mare su bili skroz ok.

Sad Dare ima podkast, poslušao sam par, ne ide jbg.

Inače kupio sam dunju od Mareta, pravi dobru radžu da vam kažem. Xd

Meni je fascinantnije da kao pojava još uvijek postoji ANĐUS.

Lik bukvalno blebeće nepovezane stvari, djeluje kao da ima neka šizofrena cepanja u toku govora sav se zajapuri, i pored svega veze nema o fudbalu. Ispratio sam ga par puta kad sere o nekim stvarima o kojima veze nema tipa modric je za mali fudbal na tašmajdanu i te priče ono ko daje emisiju tim idiotima