Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Andjus je bio kul jedno godinu i po dana, sad je samo jadan

  2. Inace niko da odreaguje na dolazak majmunskih boginja kod nas

  3. jebi im mater doktore.

  4. došle majmunske boginje kod majmuna, pa šta?

  5. Imali bi oni stosta da kazu ali petak na subotu Zap, vukajlijasi lumpuju ove noci

  6. Čak je i Šmo ovo veče posvetio nekom dragon age inquisitionu i ostavio vukajliju po strani

  7. па не гледа се Анђус ради елоквенције, ерудиције, познавања природе и друштва, футбала и геополитике

    него као скринсејвер, драгстор из фотеље

  8. Kad se setim sedimo na kafi Mr moon Zmia Faca Faca a ne ko sad Šmollja i Zapata
    https://i.imgur.com/9TDBBcZ.jpg

  9. Pliduuu
    Meni je fascinantnije da kao pojava još uvijek postoji ANĐUS.

    Lik bukvalno blebeće nepovezane stvari, djeluje kao da ima neka šizofrena cepanja u toku govora sav se zajapuri, i pored svega veze nema o fudbalu. Ispratio sam ga par puta kad sere o nekim stvarima o kojima veze nema tipa modric je za mali fudbal na tašmajdanu i te priče ono ko daje emisiju tim idiotima

    ено споменух га на кк паћа теми сад видим да је и овде споменут
    мени је анђара дојаја да га слушам о спорту небитно дал се слажем с њим или не ал то ми је много готивно
    елем оне емисије КЦН спорт треба послушати све са миланом живадиновићем ако вас занима фудбијал а са осталим ако вас занима скетба и политика
    ја одгледо све за живом и уживо сам и сад га пратим на објективу ал само спорт слушам немам стомак да слушам тртљање о политици некој

  10. aaaaaaaaaaaaaaxaxaxa

  11. https://i.ibb.co/qpwLhzf/IMG-20220618-WA0033.jpg

    ovo juce iz Hatay-a, jedna od drazih slika u poslednje vreme. Prvi red na slici brat bratu ako nema 100 miliona dolara, sve crno trziste duvana, Sirija itd... ja pametan otisao da vidim kako da kupim nesto duvana od njih. Ali su bili sasvim kul, gledali me ko rodjenog.

  12. Hahaha vidi bombija brata sto se stopio sa braćom Turcima

  13. treba da još otklanja sabah u džematu i to je to, ide u džennet, je li tako to ide?

  14. Doduše ovo su Alaviti, tamnoputiji su od Turaka. Turci su kao bombaš ono malo svjetlije kože, ovakvi tamniji su većinom Alaviti i Kurdi. Nisam bio u Hatayu, to je ka Siriji dole ne znam kakva je situacija politicka

  15. Bomb koji si ovde medju braćom?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.