Prijava

Nekako nije ni usput ta Estonija, zajebano je kad si tako s neputa

Камо лепе среће да смо и ми бар мало "с непута", а не овако, на најгорој раскрсници, па како се коме надигне, тако удара овуда.

Srbijo srami se koga saljes na eurovisiju
тако нешто се звала страница на фб са гомилом лајкова те 2010 отп кад је ово излазило :Д

Uzeli basketaneri zlato.

Vidio naslov i bilo dosta

Ovaj je jedan od onih likova sto gledam sa strane i mislim da je najobicniji mim i zajebancija na jutubu a ono ispadne da ga odredjeni broj ljudi ozbiljno shvata sta prica

Samo mnogo poremeceni ljudi

kamenofil
Meda dobar, samo silovit jbg, ne znam kako bi ga bolje opisao. Treba umak neki uz njega

Jeo sam čajnu od Irvasa, odlična je. Štaviše ovih dana mi donose drugu turu. :)

Mada i Norvežani muljaju, Irvas je oko 40% čini mi se, ostalo teletina i sl.

Hahah ovo je najnesuptilniji najdirektniji najspecifičniji dejting sajt koji sam ikada video, svaka čast ljudima što se slikaju za široke narodne mase da može lepo filtriranje izbora po ukusu i odmah bam porukica bez mnogo zajebancije

Šmokljo ima nade i za tebe ovde

Kolko opcija ko da kreiram rpg karaktera

Ovo je neki gej dating sajt samo kurcevi dole kad se skroluje.

Kad sam imao 24-25 godina, nahvatam neku nimfomanku iz Svrljiga, 17god imala.

Odvedem je ja kolima negde da je kresnem, puši ona meni kitu i pita me, jesi li ga slikao i izbacio na tom i tom sajtu.

Bratee, kakav fleš, ja tad nisam ni znao da postoji to. Koliko li je kurčeva pogledala kad joj se moj učinio poznatim lol

Kolko godina imala kažeš?

A ti kažeš nisam al sam slikao neku klinku u hitnoj kad je bila kontuzovana haha

18 godina i jedan dan

Al bila ok lik, posle sam je upoznao sa društvom pravili trojke, četvorke.

Volela kurac, nije krila, svi smo je poštovali, koliko smo mogli. Xd