Prijava

Jel znao ko da objasni zasto na slagalici ko zna zna igra svako pitanje nosi jebenih 10 poena a mozes da uzmes max 100, pri tome priliu da odgovori dobije onaj ko brze klikce

Savrseno tlo za favorizovanje takmicara

Pa što nije brže kliknuo majmun

Nema favorizovanja, ako su ti reflexi loši jbg bate plaćaš ceh

Volio bih odigrati ko zna zna s nekim vukajlijasima, da im isprasim tur brzorefleksno

Da al dal neko vrsi kalibraciju miseva i slicna sranja
Ne vrsi. Pri tome igra nosi bukv pola poena u odnosu na sve druge igre. Gde je tu logika

Inace kod slagalice simptomaticno da zene ispadaju tesko glupave, a fazon dodje igra spojnice daju neku varijantu sa fudbalerima da poveze i kao jebiga zasto ne gledas fudbal majmunko

E pa jebiga, moraš da uđeš sa pretpostavkom da su eksterni uslovi apsolutno jednaki, a čak i ako nisu, postoji revanš, jednom si plavi jednom crveni takmičar.

Znam jbt al dal je realno da pored svih priprema moras trenirati i kaziprst. Brate

Pa šta bi ti, već postoje spojnice gde svako dobija svoj set pitanja i gde nema vremenskog ograničenja, ko zna zna je ionako najbolji i najzanimljiviji deo tog zastarelog kviza, i treba da nosi najviše poena. Jok ću gledam kako viču stop stop i rade matematiku do 999.

Tj. dobro ima vremenskog ograničenja u spojnicama ali ne nadmeću se među sobom ko će pre, na to sam mislio.

Da al spojnice max 20 poena a 10 poveznica a ko zna zna moz 100 poena ako jako klikces

Opšta kultura, širok dijapazon tema, postoje čak i negativni poeni, bukv se svodi na

pa što nisi brže kliknuo majmune

Vidi se da je pedagog ovaj Šmoklja, tako uciteljski pojasnjava stvari i ima strpljenja za starog tersa Caru

Nema logike jbg, ono grcaju poene 80posto vremena onda ko zna zna i razlika fazon skoci za 60 poena, dodju asocijacije i bukv ako oces sve poene moras iz prve nabodes i opet neces proci.

Ok igra kao igra i kliktanje ali br poena koje nosi je budalastina

Al dzabe klikces ako ne znas, mozes samo da izgubis poene, zato se zove ko zna zna, a ne ko klikne klikne

Da ali poenta tih ko zna zna nay-sayersa (a znam ih još mimo Care) je ta silna nepravda što čak iako znaš odgovor na pitanje a ne javiš se prvi pušiš kurac.

Da ali najcesce oba takmicara znaju odgovor, i tu se nose poeni.

Opet smatram da je malo -5, trebalo bi -10, ovako onaj koji vodi se kurci jer jaka muda 5 poena dole.
Da ne kazem opet neka zena kad igra pa joj u ko zna zna ubaci za koliko klubova je igrao zlatan

Neobjektivan broj poena u odnosu na druge igre, jbt nosi skoro 50% ukupnih poena

I treba toliko da nosi, proverava stvarno znanje iz mnoštva oblasti, nema tu nikakvog RNG-ja kao u skočko zvezda tref ili ako te usere da ti se padne dvocifreni broj u moj broj.

Ne znam sta hoces da kazes caro, objasnili su ti gore ono ko zna zna se zove, pitanja iz opsteg znanja

Ne postoji musko zensko znanje, imas muskaraca koji ne znaju kurca o fudbalu i zena koje znaju mnogo. Isto ko što ja znam pjesme kylie minogue a neke zene ne znaju za nju

Ako znaju oba, tim vise razlog za kliktanje, jer vidi se ko je sigurniji u svoj odgovor/znanje, moras ih necim odvojiti