Prijava

Ko zna zna>slagalica

Pa jbt ako imas kviz sa koliko vec igara i sve su podjednake dodjes i ubacis ko zna zna gde neki noob koji samo brze klice moze sve uzme u svoju korist i popisa te jer to je kraljica igara slagalice, a fazon oba takmicara u oroseku znaju odgovor na 70 posto pitanja, generalno najcesce znaju u slicnom procentu

Nije to ona spika blefiras nego oba takmicara znaju, pri tome ne radi se da kliknes brze nego da kontinuirano klikces pa ako uleti bas tebe.

Znaci nije ko zna zna neko ko vise klikce jbt

I jos naguras mega poene na to, kakva lejmara

ali ako ne zna ne dobija poene nego gubi

znači nije noob

ko te jebe što si spor

skill issue

Svelo se na to da su sve druge igre 40-50%, ko zna zna 50-60%

Onaj kviz Pitanja za šampiona bolje regulisao to za brže javljanje za odgovor.
A i generalno najbolji kviz bio

Najbolji kviz koji je ove prostore obasjao svojim emitovanjem bio je bez premca kviz Sam protiv svih.
I pored onog čeljavog Ivana Bauera, to je bio tako dobro koncepiran kviz da su mogli i još bezličniju splačinu da stave za voditelja i opet bi imao prođu.

Ne znam dal je najgori al sad se setio nekog kviza sa hepija gde je nesrecni manda vodio kviz sa onom sorajom

Neposredno pre nego sto je preminuo.
Sta ti je rata za kredit jebem ti sudbinu

Ne, zapravo najgluplji je isao na tv duga, nedjo kostic. Bio online tv kviz, funkcioniso na fazon prijavljivanje preko tel ovonedeljno nagradno pitanje nabrojte dve planine, sl nedelje nabrojte dva sporta sa loptom. Nagrada kolor tv, cena poziva 350din

Tv duga kviz>zapata/melk kviz

https://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=3703#post_4164237
Kači ti odvolje ti, ja sam zamolio zbog poradi sebe jer to ionako svi već gledate tamo na kile i imate mogućnost ostavljanja i čitanja komentara upravo gde je glupost originalno i objavljena, a na takav content bukv nigde ne možeš očekivati neku diskusiju koja ide u bilo kom pravcu koji nije retardiran do bola. Skrenuo sam pažnju da mi je fizički loše kad gledam glupe Balkance, ovo što me optužuješ za moj dugogodišnji šitposting je suvo zlato naspram toga

Tebra aj ne budi zadrt, kamenog iscimo neki tard sa instagrama moro podeli

Ne al bukvalno taj prvi lik poznat neki sa insta teski fail influenser, ovaj drugi debilko cas fizickog 6ti osnovne - vukalija 2023 sluzbe ne reaguju vuline sta radis gasic ostavka

Trajfo

na takav content bukv nigde ne možeš očekivati neku diskusiju koja ide u bilo kom pravcu koji nije retardiran do bola

Isto Trajfo:

Tramp je sin reptila i kriptovalute, izabrani mesija koji će ovu ravnu zemlju da spase od kemtrejlsa i soroša. Evo bićute link koji to potvrđuje.

imate mogućnost ostavljanja i čitanja komentara upravo gde je glupost originalno i objavljena

To vredi doslovno za svaki link.

Potpuno je u pravu cara za Ko zna zna.
Pre 15-20 godina je to bilo pravednije. Bile su u dve koverte dve ture od po pet pitanja slične težine iz istih oblasti. Onaj sa više bodova bira kovertu i odgovara na svoj set pitanja. Ako ne zna, odgovara protivnik i ima šansu da preuzme bodove. Isto tako i sa drugim setom pitanja. I uglavnom pobeđuje onaj ko stvarno više zna a ne onaj ko ima sreće da prvi stisne taster.
Nažalost, nisu želeli da vrate taj sistem iako im je predlagano.

Samo Kviskoteka i Lazo Goluža

Dosta o kvizovima, Melk ne smije uci na forum

Isto Trajfo:

Tramp je sin reptila i kriptovalute, izabrani mesija koji će ovu ravnu zemlju da spase od kemtrejlsa i soroša. Evo bićute link koji to potvrđuje.

moj dugogodišnji šitposting je suvo zlato naspram toga

Najbolji obrambeni igrač u metloboju - Nemanja Kvidič

ROvOR