Podijeli sa Vukajlijašima

  1. sve u svemu ne znam cemu drama kace zna da jebac ima pajsad pokemon odban kartu

  2. Makar se Ejdus naucio pameti, dresirao ga Prof ko kera

  3. Realno nije mesni toliko loš… treba neki ublažaj da dobije

  4. pokemon odban kartu

    рофлл
    какав ублажај па 3 дана а већ прошао један

  5. dal bi jebao mame čim bi uleteo na forum, vredi proveriti

  6. нек се каже чији је дупли

  7. mesni narezak nije dupli nalog nema šanse

  8. Ejdus bukv najbedniji trol ikad, izmileo odmah nakon totalnovog posrnuća ko slučajno, dobio jednu packu i sad ne sme ni temu da otvori više

    Chad totalni - dva bana i milion opomena, odgovara sa četri hiljade linkova

    Virgin ejdus - može li jedan nekropostić dečice

  9. букв ето чији је дуплаћ ејдус јебени

  10. obj ovo za snimea zasluzio je banan u fulu NO REGRET.
    Ne sto je prostak kmejmun nego sto ispao glup po ko zna koji put papak

    Teo mene psovkom navuce da ga banuem pa da ga posle jebac iscupa i ispalio se ko mulac jbg. Da ostane zapisano btw.

  11. Ko je sve banovan trajno ili na duže saze, Ćoćali, Vuk, ko još?

  12. Hajlic Selasijic он исто

  13. да и то сопствени

  14. Ćoćali, Vuk, ko još?

    Niko bitan sustinski, jos stratimir samo od redovnijih, a sva trojica su realno zasluzila 202384039284 trajnih banova, i gledalo im se kroz prste koliko god je to ljudski moguce

  15. a el ima neka lista koga jos treba ukloniti da bi sajt dosao sebi, neki remetilacki faktor tipa ejdus (ovde su misljenja podeljena)

    tipa neki defkasi koji bodu oci kao sdb ili skody

  16. Ejdus sam po sebi sa profila Ejdus i ne toliko, vecina se aklimatizovala pa bi nekako i islo, ali posto se ispostavilo da je stajao iza najglupljeg spam naloga ikada, ja bih ga banovao da sam moderator, cisto iz razocarenja

    Inace mislim da nema liste, dosta smo dobri sad, cak je i Avluv prestala da kune i zeli smrt ljudima na polucasovnoj bazi

  17. па једино је ејдус смарао мало са темама у последње време да се ја сећам

  18. Inace mislim da nema liste, dosta smo dobri sad, cak je i Avluv prestala da kune i zeli smrt ljudima na polucasovnoj bazi

    avii u fullu presla na tamnu stranu, pre dan dva iznabadala krindzgartena ko dobar dan

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.