Podijeli sa Vukajlijašima

  1. nisam znao da se jos uvek banuje ovde, mislio iovako nema ljudi pa ono svako je dragocen bez obzira jel dobar cojk ili retard

  2. Pa realno Ćoćalija onda treba da vratimo.

  3. E pa zamisli onda kakvi smo kad nas se i u takvim uslovima treba sankcionisati ehh

  4. STA JE MELKE NIJE TO TO SA EJDUSA

  5. opa odbanovan snime, doduse nije hteo jebac da potrosi 12h uzalud sto veli moe snime do sutra saceka kae stae tue

  6. Samo da zahvalim ... nikad vam neću ovo zaboraviti. Baš nikada! Znate koji ste. Ljudskost imaju retki, ali imaju je. To je veličina koja nema cenu. HVALA!

  7. Je li Ejdus dupli neciji ili ne? Citavo postojanje profila je nekropostovanje.

  8. Ш т а ?!

    Dovoljno da ja znam.

  9. https://youtu.be/_g-D_itKkmQ?si=67i96uroxFrnDief

    Mora li patetika i dramaturgija na max uvek, moze li film samo da bude film

  10. Jesu li ovo snimili film i o dzeju oj jebem ti kinematografiju domacu, nekad se snimale filmčine sad snimaju ova sranja

  11. Ma naravno da mora brate, sve mora da bude skorsezeovsko montevideovsko nostalgično art deko izdrkavanje, jebem im mater ljigavu

  12. Plus ovaj ciganski naglasak karikirani loooool, ko kad gedza neki prica vic o ciganima pa imitira

  13. ima i za lukasa film vido sam

    jebem ti ovaj narod i ovu državu odavde nije otišo samo ko nije normalan

  14. Opasno SUSRAMLJE sto bi rekli nasi stari

  15. Realno pre bih gledao film o džejku nego o rasti

  16. Čekamo film o Ipčetu, fast and furious

  17. Nie ni istrulio cestito vec film o dzejetu. Jedva sam i onog tomu usranog pogledao

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.