Podijeli sa Vukajlijašima

  1. rspct galantni fin nacin pokaes da imas skupu tastaturu i misa. Zipa i ja bi uzo da vidim poentu no problemo.

  2. . ja sam isto imao onu segu terminator i posle nintendo 64,

    amiga i komodor 64 i 128

  3. Kad je nintendo bio 64 fejlovo si nesto

  4. Kako jebe sajt nek se nosi u kirac

    volim mehanicke tastature i da ih modujem i sl

    Ovo prvi put cujem iskr da drkas nesto sa tastaturom da je modujes kurac palac. Bukv novi svet za mene. Ako moze neki shrtct tnx

  5. Imas na yt, to je ceo jedan svet za sebe

  6. Bukv za geekove i pacenike hobi lel, streberski skroz ali meni zanimljivo

  7. Kad je nintendo bio 64 fejlovo si nesto

    nisam nista fejlovo, onaj nintendo sto imo trokrake dzojstike

  8. Imas na yt, to je ceo jedan svet za sebe

    kapiram, al neka osnovna poenta osim kalibracije recimo senzibiliteta dodira ima li je. Ili fazon eee ovo je unikat ima zlatne tipke zonfa

  9. nisam nista fejlovo, onaj nintendo sto imo trokrake dzojstike

    sad pogledo na netu nikad video ovu konzolu, priznaj da si je dobio od neke gastos tetke iz japana :)

  10. hehe nesto slicno, da

  11. Dublji zvuk, ono da tokce lepo, da lepo na dodir kad kuckas i da ima zlatne tipke da

  12. ako si kežual konzolaš kao što pretpostavljam da plidu jeste i mrsko ti da se bakćeš sa instaliranjem operativnog sistema drajvera sklapanjem konfiguracije zebnjom da će nešto da ti crkne, oćeš samo da upališ sranje zavališ se i igraš to u potpunosti podržavam, samo kidaj bate

    ono što meni nije jasno su one horde i horde imbecila po internetu koji će svoju konzolu i njenog proizvođača da dižu u nebesa i brane do smrti, zamisli ti to jebote nintendu majkrosoftu i soniju baš ti trebaš da im braniš interese, idi begaj

  13. zašto bi odrasla osoba sebi uzela konzolu kada dobar računar može raditi sve što može konzola i više.

    Prvenstveno jer može

  14. Дојаја програмска шема на Б92 паћо кошарка цзв кошарка па у 21х лорд оф вор гледаћу

  15. Apsolutno savršenstvo. I dalje mi je neverovatno da smo nekada, na ovim prostorima, imali ljude koji su bili u stanju da naprave ovako nešto.

    https://www.youtube.com/watch?v=vTIRdqXV6Wo

  16. Evo ja i demoni palimo vatru u paklu lozimo da przimo Velikoj Ali muda, ostao do pola u paklu a pola tela mu na zemlji sve zbog ratova na zemlji sto je naterao ljude na to zlo lazima a i zbog nekih mojih licnih razloga... nekad mu se samo istope nekad se usere ali ponovo mu izrastu muda pa ponovo lozimo, trajace samo hiljadu godina... mada Bog je dobar pa kaze da prestanemo ali prestacemo kad prestanu ratovi do tada ce mu muda i dupe goreti, sta da se radi.

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.