Podijeli sa Vukajlijašima

  1. кога боли курац за гушење људи у пакистану?

  2. Neka te ne brine
    smrt dječaka u Kabulu

  3. pa nisam ni nameravao da me brine ali ok, neće

  4. Neka te ne brinu, ne brinu
    Crvene noći na istoku

  5. Kad krene Ziđin da preorava

  6. Koga boli kurac za naciju indoktriniranu u militatni klerofašizam još od obdaništa

  7. Čuj ovog desničara iz Košpica u Slovačkoj

  8. Ja sam isto stava da ako vec nemas neku specijalnu empatiju nemoj prodavati ni 'koga boli kurac za nekog tamo nek crkne' jer je karma zaebana stvar sto se na smokljinom primeru jako vidi. A i nie po bontonu

  9. Košpice = Koštunice
    Gojna Gora, Bogdanica
    Ja i Voja Koštunica

  10. Pakistan je u top 5 drzava u kojima nikad ne bi ziveo.

  11. а бангладеш је прва сиг

  12. Caro, ljudi su govna generalno ali na vukajliji je druga stvar, ovdje je uvijek bio trend ici uz dlaku i glumiti neku posebnost.

  13. Banglades je jos gori istina,ali nije prva,prva je Severna Koreja kao i svakome.

  14. pakistan americki saveznik jbg lepo im je kisimdjer reko biti americki neprijatelj je opasno, ali biti americki prijatelj je pogubno, eto im sad

  15. saće melkor izgmizati da objasni da u koreji nema silovanja, koste k, itd

  16. северна кореја би била дојаја да сам корејац ал овако ме заболе они бар нису клошари ко ми
    наравно да не наседам на обавештајне замке које лансирају лешинарски медији како у кореји стрељају ако немаш кимџонг ун фирзуру и остали идиотлуци

  17. S koreja je odlicna zemlja ovo sto hotul kae je lupetanje, strah ga jer ne moze da se klosarise po ulicama kad bi isao tamo i da se trogira

    Caro, ljudi su govna generalno ali na vukajliji je druga stvar, ovdje je uvijek bio trend ici uz dlaku i glumiti neku posebnost.

    K O N T A M
    O
    N
    T
    A
    M

  18. kenjaju ameri previše o severnoj koreji jer od kako nema sovjetskog saveza, ne znaju šta će od sebe. u severnoj koreji nema neke slobode, ali manje više svi ljudi imaju krov nad glavom i makar nešto da oblože crevo. u americi i nije baš tako.

  19. doduše možda i ja kenjem, možda ne, jer imaš pjongjang i imaš severnu koreju.

  20. немају политичку слободу
    погледајте репортажу о с кореји миће лазанског и видите како функционише та земља а погледајте америку данас или србију не дај боже

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.