Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ala sam noćas dobre volje
    Ala ti stoji haljina

  2. Ala ala ala to ne valja
    Sve si meni ti dalja i dalja

  3. Moram ponovo da napisem: Zadnji veliki post na vodi jebi ga...
    Evo ja i demoni palimo vatru u paklu lozimo da przimo Velikoj Ali muda, ostao do pola u paklu a pola tela mu na zemlji sve zbog ratova na zemlji sto je naterao ljude na to zlo lazima a i zbog nekih mojih licnih razloga... nekad mu se samo istope nekad se usere ali ponovo mu izrastu muda pa ponovo lozimo, trajace samo hiljadu godina... mada Bog je dobar pa kaze da prestanemo ali prestacemo kad prestanu ratovi do tada ce mu muda i dupe goreti, sta da se radi.

  4. Ala je lep ovaj svet

  5. Ala bi se šikicala
    al' mi ne da nana

  6. Sto se bunite, pa i vama ce isto da radimo, nema brige, dole kad dodjete ima da vrsitie i zavijate ko vasa voljena velika Ala sada ili ima da lozite vatru da je prizimo ko normani demoni sto rade, birajte...

  7. Moj najdraži pokemon je Alakazam

  8. ivica's on fire
    your defence is terrified

  9. normani demoni

    što baš normani demoni, što nisu angli ili markomani ili suebi

  10. Smoklja je u stvari dobar, fin, pametan i posten covek ali voli da ga sisa amerima i englezima za pis-kolu i dubli govnopburger u meku-kaku iz nekog razloga...

  11. Arevaci, Turdetani, Edetani, Lusitani… sve ih sjebem pre nego što Sirakuza padne i trigeruje punski rat

    Pa kaže

    Sve moje golgote bile su od ružičastih raspeća i pseudotragedija, a radi održanja jarkih vatri pakla što plamte zarad pravih grešnika kojima zaborav preti

  12. Mislio da ce mu proci mesanje u Vucicevu semu pranja love od Kurtijevog heroina

  13. Da al ishapsili ga kao da je banku orobio.

    Ovakve likove treba nagraditi a ne ovako debilno maltretiranje od strane kerova

  14. A jbg pičke su to malene, ne mogu više ni da popamte ko se ne sme dirati. Pa onda kad ih pustiš s lanca na nekog nesrećnika mora to da se kompenzuje malo

  15. Ovom da su mail poslali dosao bi sutra prepodne pre kafe u stanicu ovi ga orobili kao da je ubio nekog

    Cuj neko fazon slucajno dobije stan jer je poslao fiskalni racun. Aj se ne zajebavamo ko je jos budala da nekom gratis stan

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.