Prijava

I to je častan posao, svetla obraza davit pevcu pevca

Divi se kokošjim guzovima i govori Divi ovih kokošjih guzova

jedite kokošija govna

Nisam skoro, gledao ih na yt fala na podsetnik

solo ima celicnu nogu, gledaj njegove borbe.
nikad me nije zanimao boks sad ga nekako kapiram.dobra stvar.profesionalci mi se cine dosadni.najmanja greska i cao

тако ти је то кад се талиш са западњацима заглавиш мардељ 20 љета господњих још умреш унутра

Skvici cela sorosevska evropa za ljuckim pravima

кацмо код љуцких права и јевропе асанж има саслушање пред британским судом последње икад ту негде 21 22 фебруара, обзиром да је британија у брацким односима са америма којима се асанж замерио биће једно 14 доживотних у белмаршу где узгред лежи и радован караџић :(

Al bez zajebavanja potpuni overkill, Sloba se makar nije cimao oko slanja u gulag nego te pusti da gineš sa slobode

какав слоба какав ОВЕРКИЛ шта је писа хтио рећи

Amerika takodje iskompleksirana država, gonjenje asanža potpuno iracionalno mleko je već prosuto, samo se dvoprsto drka kurac jer im se neki kengur ispišao usta

е па из ове преспективе данас јесте донекле истина ал оцрнио је дубоку државу пре 15 година неће му то опростити

Kakav sloba, sloba zlato bio nije pipno nikog, nije znao kako da se resi drugosrba zato mu i docli glave. Ovo sa curuvijom a posebno djindjicem nidje veze. Sloba bio papucar kao i toma mrava nije zgazio

"Jas uzo kartu za London 21. idem da čučim sa bratijom ispred Belmarških kapija poneću i jednu vuvuzelu"...

...Je ono što bih želeo da mogu da kažem i uradim ali plašim se da od svih tih silnih kampanja nema nikakve pomoći. Zaista mi je žao tolikih ljudi što su se toliko borili za njega

Sajt o Banja Luci, al na slovenačkom.

https://banjaluka.si/

Odlicno radi preko gugl translejta