Podijeli sa Vukajlijašima

  1. cekam da mi prevedu intervju na srpski pa cu i ja da gledam.

  2. https://ibb.co/3CT80KG
    Ne zaboravite da utešite makar jednog diskord/redit prijatelja danaske, dobro se dobrim vraća

  3. Plidu ako ti treba rame tu sam tebreks

  4. Plindijanac neki samo se shali

  5. остаће ове прве 2 3 декаде дваеспрвог века уписане као декаде са најглупљом генерацијом људи која је крочила на куглу земаљску

  6. Teška vremena stvaraju jake ljude, jaki ljudi stvaraju laka vremena. Laka vremena stvaraju slabe ljude, slabI ljudi stvaraju teška vremena

  7. још мало да ојачамо па ћемо моћи да радимо не 10 него 12 сати у приватним њемачким фабрикама тад ће све да крене на боље

  8. Digla se masinerija na sve strane lagao putko prekraja istoriju sve izmislijo

  9. Oprostite momci sto sam iskritikovao javne licnosti srbije evo drugi put u dva dana, dal mi je jovor oprostio breskvicu to ne znam jos

  10. Rispekt pliduu nema se sta mnogo nauciti od tebe al dingospow si true

  11. Trajfo trebala bi jedna zasebna tema sa 174 strana skrinšotova samo da bi se načelo koliko su reditori planetarni luzeri

  12. Hahah posteno caro

  13. Redit je pola drugosrbijansko/libtard kmecanje, pola "imam 30 god i nisam nikad jebo" postovi

  14. Pre neki dan kamala haris kmecala kako su to zlurade optuzbe na racun bajdena da je senilni starac ovaj pomeso merkel i helmut kola posle pobrkao meksiko i egipat

    I onda dodju neki srboplidui i kmece kako je vucic i sns najgore zlo na planeti koje moze da se desi i treba to ceo (zapadni) svet da vidi.

  15. brojler kokoške se uzgajaju za meso koje mi jedemo. uzgajane su da budu mesnate, pa zato imaju tolike guzove da je pevcu teško to probiti da bi se mogli razmnožavati, a i pevcu generalno nije do jebačine. zato ljudi uzmu pevca pa mu ga izdrkaju i to pokupe za veštačku oplodnju.

  16. znači drkaš ga pevcu koliko sam ja shvatio jer otkud bi to inače znao

  17. Bolje pevcu nego svinjama kao neki

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.