Prijava

daj mariniku de je gola da vidimo tu prepicketinu napokon

Sa dražinog linka

Input: Mladić (32) umro od kovida

Output: KORONA SADA NAJOPASNIJA ZA MUŠKARCE DO 30 GODINA

mitar i vlahovic u tandemu za golove spremni od vajkada

el probo ko ovu novu guaranu sa jagodom i

M A R A K U J O M
A
R
A
K
U
J
O
M

kazu da je ukus koji bas

Š U R I
U
R
I

Inace su mi sranje sve osim obicne, jokićeva mi je najgora.

Nisam probao još ovu zero, vjerujem da je ok jer je i monster zero najbolji.

Edit. Ne pijem energye bas cesto ali sam probao mnoge

ovo je neka anime azijana

ovo henzo vrv cepa 24/7

ne pijem ta energetska sranja jer sadrže

T A U R I N
A
U
R
I
N

A sta taurin je kao loš a

znaš li iz čega se navodno nabavlja taurin?

Iz muda bika cuo sam za tu laz i vjerovao dok nisam postao obrazovan a to je negdje u sestom osnovne

snimeman zapatio top noch fore u basu dugo se putovalo vidim, bilo je tu i nocenje koje sig

ja mnogo volim energetska ali gledam da izbegnem jer su baš katastrofa za organizam, ako baš ne mogu da odolim uzmem zero, ta mi je super. ove posebne nikad nisam ni probao. zar nije ona jokić ista kao i obična?

cek jbt zar nisu sve te zero varijante x3 gore zbog aspartama

Haha caro, znao sam da ces to pitati.. aspartam acesulfam k, sukraloza, xylitol, saharin ehh kako sve to zvuči jezivo i smrtonosno.. al kad bi unosio u stotinama grama a ne u tragovima kao sad

Ukucaj LD50 i isčitaj malo, sve je u količinama

haha cuj ovaj hemicarski aspekt, fazon u malim kolicinama nece ti biti nista prijatelju, da jeste kancerogena materija ali to je toliko toliko malo da bukv nema veze

i ta mala kolicina moze utice, aj sad reci da ne moze

da ne pricam koliko je odvratan taj fake ukus, fazon koka kola zero to sam pio, retko ogavno smeće, i jos par sokova sam probao nije za konzumaciju bukv

odvratan ukus, guras kancerogenu materiju jer secer je najvece svetsko zlo. klasik nju ejdz baljezgarija

Ajde daj mi jednu studiju koja dokazuje da su umjetni zaslađivači kancerogeni