Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Tamo pisem kad imam zenskih problema xe xe

  2. koji ce domen imati srpska kace ocepi .rs uveliko zauzet

  3. al ovo .ba bukv ko po narudzbini djes ba

  4. koji ce domen imati srpska kace ocepi

    .rš

  5. hehe dobra drugosrbijanska dosetka

  6. ima li .sr, fazon neki SURINAM

  7. ili .trs (true rs)

  8. retko antipatična i kontradiktorna njuška ovaj levo
    ovaj desno dosta slatkorečiviji i ljubazniji
    pišaju obojica po kovačeviću al se vidi da mu ovaj levo zavidi

  9. pustio sam slusam i iznervirah se..ovaj levo stalno upada sa e kao samo da kazem prekida ovog lika kad je najzanimljivije

  10. Ja na blef ogledo onaj deo de se ispiso po seljacevicu de ga hakovo el ga intervjuiso za master rad lol

    Kakava picka ovaj kosjaner zoves kovacevica da ti bude tema za master rad posle se pokenjas po coveku hahaha

  11. Kakava picka ovaj kosjaner zoves kovacevica da ti bude tema za master rad posle se pokenjas po coveku hahaha

    ahha kakav outstanding move, jos posle kao to sto je reko meni nije rekao ivanovicu xd

    ali generalno lik desno

    ovaj desno dosta slatkorečiviji i ljubazniji

    i prijatniji za slusanje i ima smisla dosta toga

  12. Hahah cekaj el nie ovaj levi domacin fazon vodi podcast

  13. Ne smem zamislim lvl snishodljivosti pa hvala g kovacevicu sto ste pristali jako mi puno znaci kurac palac

    Par dina kasnije: kovacevic je obicni snob koji izaso iz ormara misli da svi trebaji da su kao on i da samo takvi kao on imaju privilegiju na uspeh nisu citali dovoljno knjiga hahha

  14. mislim da jest levo host ali ok brt pusti coveka da zavrsi misao, pri tom prekine ga kaze recenicu ima poentu i onda jos 10 recenica se vrti u krug

  15. Zato sto je i on pametan pa je razgovor bio

    V R H U N S K I
    R
    H
    U
    N
    S
    K
    I

    zato cenim balkan infoa miroljub kad krene poveze lapo sata sat

  16. ко ће бре да гледа 2 сата ову двојицу овог чупавог и овог о филмовима немојте зајебавати

  17. Ajde brate ovo je urbana varianta kritike mojne si ljakse ovo su gradjanisti koi razumeu seljanine i gotive ih

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.