Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Mislim da sa ovim klipom treba ici ravno na redit da se otvori front

  2. Ma ok odgledao sam pola sata, reko da cujem o cemu se radi, mozda bih i duze izdrzao da ovaj host nije toliko iritantan

  3. Gubite vrijeme na dokona sranja, znas kakav ste trening mogli odraditi za 2h pff i to u dva dana dvije grupe misica da rasturite

  4. Batalio posle skoro pola mnuta čim je ovaj levo izgovorio da su mu domaći filmovi pajsad reč izgovorenu

    ++ BLJAKSI++

  5. да хахахахах то је рекао на почетку

  6. Gubite vrijeme na dokona sranja, znas kakav ste trening mogli odraditi za 2h pff i to u dva dana dvije grupe misica da rasturite

    druuuze ne da mi se da se umaram i znojim u istoj prostoriji sa jos dvaes majmuna, prirodno sam zgodan necemo preterivati sad to je to sta je bog dao, eno silne ruskinje mogu posvedocit ako ja lazem, necemo ljeba preko pogace (:

  7. ++ BLJAKSI++

    HAHAAH nisam registrovao uopste

    Бљакси

  8. Teretana najgluplji vid treninga osim ako kuci ne nabudzis sprave iz zaebancie fazon vozis bajk dok gledas djokovica

  9. Hezno cujes li sta nam govore za teretanu, vrijeme je da jednom stanemo na istu stranu i odbranimo se od ovih napada nevježbača

  10. ајде не серите пре 10 12 година нисте знали за теретане сад кад су то испромовисали неки усамљени ликови као идите тамо решићете све броблеме свака медиокритетчина је кренула да тренира марш од мене и од мог стола

  11. мислим нека иду људи у теретане ал смарају ме ретарди који по нету то рекламирају шта остали су индијанци а тај промотер је џон вејн па он зна а ми не знамо још кад видим оне спорташице избацује ми то на ИГ сад неке утегнуте у хеланкама као иду у теретану тренирају дупе ајде бре девојко а још се шетају градом у оном спорцком брусу што има откривена леђа стомак и оним утегнутим хеланкама имали шта одвратније

  12. kade krenulo to sa teretanama prvi isli najvece pacercine koje nisu znali loptu sutnu, fazon pokrice da se bave necim a tu je i ekipa teretana bajo sektasenje bukv

    Slicno je i sa kladionicama, kad je krenulo mass svi mejmuni odjednom poceli se razumeju u fudbal

  13. И да нису промотери него инфлуенсери тако се каже ипак да не кажем УТИЦАЈНИК

  14. Sat dva setnje > bilo kakvo mejmunisanje u gimu

  15. ја када сам улазио у причу са тренингом само је фејц био актуелан да не кажем да је горео остао сам у томе и данас ал никад нисам био у теретани јер?! који ћу тамо

  16. ја знам људе који иду у теретане а не знају лопту да шутну ни руком ни ногом ал теретана је изнад тога то је начин живота витамини протеини
    за мене је све то повезано као спорт тренирај лагано и иди трчи играј фуцу баскет тенисс шта ко воли то је увезано не може теретана да ми носио црне уске мајице и имао тетоважу на бицепсу и бекам фризуру да би те јуриле медиокритетчине од риба

  17. he he posle teretane virsle sa jajima u 22h ko jovur ili ova varianra koka kola zero + pringls ko plidu malo da se rebustujem

  18. Sta ste se istrigerovali u pm, trening sam naveo kao nesto najbolje u sto mozete utrošiti ta dva dokona sata, a vi prilagodite sebi sta vam je prioritet, eto mogli ste se moliti bogu ili okopavati luk ili edzovati ispred laptopa sta god vama odgovara, meni je džim ko đokoviću piramida, posebnu energiju osjecam tamo

  19. MOGLI STE JEBATI KOSJERINU UMESTO STO STE GLEDALI ONAJ NEBITAN KLIP HAHA

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.