Podijeli sa Vukajlijašima

  1. nekako mi nisu jasni ti ljudi. i kako se analni osvetnici popišao po sopstvenom narodu da bi zaradio koji plus.
    https://vukajlija.com/ajde-muci/752353

    hoćemo li plusirati granjku da ovaj ne bude prvi i ove godine?

  2. Jako je i kako od imenice New York grade pridev "po srpski":

    Ok, to već nikako ne mogu da svarim kao i deklinaciju na taj fazon, ne zna se šta je neprirodnija mutacija hibrid koji kurc jbt

    Izbacite padeže onda jebovas, daj se odlućite

  3. nešto što ne viđam često, ali se počnem grčiti u stolici kada vidim je kada neko piše na ćirilici i onda svetla obraza ubaci tuđu reč i to na latinici usred teskta. to je već za šamara.

  4. Vidim ja da opet srboćetnici vrše napade na bošnjačku i ustašku nejač, ništa nam sveto nije, nato nek reaguje na ove lingvističke klevete

  5. "haj ne seri." - m. dodik

  6. woah woah woah

    U pravu ste dobrim dijelom, nema doslednosti malo vako malo nako ali suština je ovdje ovaj HOKAJ ĐOKAJ, to me poremetilo do toga da mi je trebalo 4 sekunde da skontam šta sam pročitao tada

    Vidim ja da opet srboćetnici vrše napade na bošnjačku i ustašku nejač

    Ovakvo ujedinjenje srba na sajtu nije viđeno još od kad se rušio Milošević, zaboravili su sve nesuglasice i svi kao jedan odbranili srpski jezik od slobodnog radikala Plidua

  7. hahahaha pa nama uvijek treba neko sa strane da bude još veći debil od nas da bismo se složili protiv njega

  8. Hezno ako je ovo cijena koju treba da platim za vaše dobre odnose, (h)alal bilo <3

  9. hairli ti u kuću insane božiji allahov rabe

  10. Hezno pod itno da menja ime u ezno

  11. hahahaha ne mogu brt nemam

    P E ' A R
    P
    E
    '
    A
    R

  12. haha kabrio do 2k al

    B E N Z O
    E
    N
    Z
    O

  13. Cesto se zapitam el bleedu true sarajlija i koji ce mu kurac ovaj afinitet prema prvo drugo i trece srbima

  14. СаРаЈлИјА раде богдановић МАНГУП

  15. Pliduu srbendara fazon 80% al bila neka anomalija pa je fazon musliman al ova moderna (drugosrb) varijanta

    Otud i ljubav i raZumEvANje prema drugoserbima

  16. Caro, nemam boljeg mjesta za ova pitanja od vukajlije ako mi vjerujes, necu pitati na klix forumu lol ili na forum hr

  17. He he ako budes pisao knjigu spomeni nas

  18. пробај на ана.рс

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.