Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ili edzovati ispred laptopa

    jebo goon sesh koji traje samo dva sata

  2. а могли сте и копати раке

  3. Нека нека узимај ти потребну енергију Плиду из теретане и треба само немој да те видимо на протестима против рио тинта у србији(босни?!) у црној мајици и најк качкетом како добацујеш па да не знам јеси жандар у цивилу или батинаш странке

  4. Ja ne znam stvarno kako je pametnije u mojim godinama trošiti vrijeme i vidjeti neku korist od toga izuzev učenja i treniranja, jebanje kurvi me ne zanima, za dejtovanje zbog pičke nemam energije, ne mogu da trpim žene i ljude generalno u zadnje vrijeme, samo se popičkaram i otjeram ih u vražju mater, smanjio sam izlaske, treba da počnem da radim tek pocetkom oktobra u novoj firmi, i reci te vi meni šta bi trebao drugo da radim osim putovanja jer sam to poglavlje prekucao tokom studija i ne radi me više toliko

  5. Neko vracanje u pravoslavlje, nesto?

  6. Ма још је свеж он да се отисне у манастир и да окаје грехе

  7. Mada ne kontam da se sere po teretani, jedino po likovima kojima je to zamena za licnost

  8. Па гомили теретанаша је то замена за личност

  9. jedino likovi kojima je ruka obima mog kurca mogu da prozivaju bilo koga za bilo kakvu fizicku aktivnost i to iskljucivo preko tastature onim debelim prstima masnim od cipsa i smokija

    samo rokaj plidu, hvala Bogu pa smo mi malo normalnija generacija od ovih prethodnih pa nam zivot nije gutanje litara alkohola svaku noc pa posle odakle mi ova depresija u 34. godini zivota

  10. hvala Bogu pa smo mi malo normalnija generacija od ovih prethodnih pa nam zivot nije gutanje litara alkohola svaku noc pa posle odakle mi ova depresija u 34. godini zivota

    haha... ha. e jbg.

  11. cuj ovog henzoa ista gen ko pliduu lol

    nemoj to sebi radis prijatelju

  12. pliduu pripadnik ove lost in space drugosrb redit gen

  13. Nista lose mi nisi reko

  14. Plidu - Čujem da si počo kenjaš ujutru a?
    Xezno - pa eto, ono, malo

  15. sta je bilo SNIME

    ovih dana mi je toliko lepo da u jednom gradilištu sedim sam do kasno na nekom betonskom bloku i ispijam pravo loše pivo, tipa banjalučko i tuzlanski pilsner, da mi bude lakše. imam neke neprejebive probleme koji me pojedoše, ali ne bih da smaram gospodu ovde, niti mi se nešto razgovara o njima.

  16. avax: zaklo sam e kurcem mame mi

  17. brate sta je sa avaxom osto bez dushe ko celtara avaxa razumem

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.