Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ladno mačka tela da se posere u pesak u mojoj zen-bašti. Ja sam bez teksta.

  2. Pokloni je nekom Kinezu :)

  3. VanGoga

    Ladno mačka tela da se posere u pesak u mojoj zen-bašti. Ja sam bez teksta.

    Sramota, umjesto da na wc šolji ko čovjek kenja, obriše dupe i pusti vodu, eventualno otvori prozor da se provjetri i naravno opere ruke...
    sramota, zaista bezobrazna mačka...

  4. Ladno mačka tela da se posere u pesak u mojoj zen-bašti. Ja sam bez teksta.

    Da nije izgledala ovako?
    http://quickdrawpaloheimo.com/yahoo_site_admin/assets/images/catZen.4124013_large.jpg

  5. Теслино копиле

    Zašto kopile? Što se seljačiš?

  6. serjodza,kakva jebeno ogavna gamad od ljudi,bljak

  7. Jutros sam video ciganku kako radi kao prodavačica u pekari. Tek sam sada svestan koliko je teško ciganima koji hoće pošteno da rade, većina gazda ih nikad ne bi zaposlila.

  8. čuj pošteni cigani, šta misliš kako je dobila taj posao?

  9. Verovatno jer gazda mora da zaposli radnika iz osetljivih grupa. Da, slažem se da je reči pošten i rom obično nemoguće povezati u praksi, ali palo mi je na pamet da je mogla da sedi kući i prima socijalno kao velika većina, dok je odabrala da radi.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.