Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Billy,
    to ti je priča za posebnu temu. Naravno da ima onih koji žele da rade normalan posao, ali je većina od malena prepuštena ulici i bez mnogo šansi da urade nešto u životu. Jako je bitan onaj prvi vetar u leđa koji dobiješ samim tim što te iz porodilišta donesu u novi krevetac i mirisnu posteljinu.

  2. Kontam, Nato. U svakom slučaju, ovo jutros je predstavljalo prijatno iznenađenje. :)

  3. Sela mu je na stopalo kao dupe na nošu.

  4. U mom selu postoji čovek koji se zove Rajko Jovanović, autor prvog Bukvara romskog jezika. Čovek je apotekar, ali je završio neku čkolu da predaje romski jezik u osnovnoj školi i edukuje romčiće već godinama. Mislim da je učinio za romsku zajednicu više nego bilo ko u poslednjih sto godina. Da ne idem dalje, znam barem tri osobe koje su uspešno završile fakultete uz njegovu pomoć još pre nego što je uvedena ova pozitivna diskriminacija pri upisu...

  5. i ova prodaja sinova postala isfurana...

  6. Види га овај нессс што се прима ко баба на пензију

  7. Види га овај нессс што се прима ко баба на пензију

    Pa kad se seljačiš. Zašto nazivaš devojku kopiletom? Možda joj se ne zna otac? Uvredljiv komentar postavljen iz čiste pakosti i potrebe da budeš dežurni hejter i drkoš, kao neki? Ali neki to rade bar sa stilom.

  8. Jel,al ovu nasu ne mozes tako lako da matiras, ako me razumes. (mislim na ministarke)

  9. Al brate ova druga te nabode ko ništa.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.