Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Hahaha, jes, pa da sravnim sve sa zemljom i onda nema više interneta, ni Vuke...jok ja. :)

  2. Gogo, aj se nađemo ja i ti pa da razmenjujemo energije?

    ;)

    :P

    Džaba je to ljudima objašnjavati, ne vjeruju pa eto, al' volio bih da ih uhvati napad migrene, da im ja skinem to za 3 minute, zinuli bi ko pešovi.

  3. Džaba je to ljudima objašnjavati, ne vjeruju pa eto, al' volio bih da ih uhvati napad migrene, da im ja skinem to za 3 minute, zinuli bi ko pešovi.

    Ти би могао да наместаш кости на некој ортопедији :)

  4. vangoga jel kad uzmeš neciji kurac, on sam od sebe svrši ili ga moraš trljat?

  5. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  6. Pretpostavljam da si samo video taj trik sa savijanjem kašika a la Uri Geler a telekinezu (pomeranje pogledom) poverovao na reč?

    Ne, video sam uživo, svojim očima, kao što rekoh... i nije u pitanju bila kašika, nego papir...
    EDIT: Gogo, ako budeš bila zainteresovana, nabaviću ti broj, pa se čuj sa ženom...

  7. Kako ste svi podrugljivi prema tudjim problemima i stvarima koje nisu uobicajene? I autoseksualni je imao istih problema, jednostavno ga okolina nije razumela.

  8. vangoga jel kad uzmeš neciji kurac, on sam od sebe svrši ili ga moraš trljat?

    HAHAAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NISAM SE SMIJAO OVAKO ZADNJIH MJESEC DANA

  9. Рајдеру, сад озбиљно.

    Пријатељица твоје маме лечи рак лешницима.

    Пријатељица твоје маме савије папир погледом а њена ћера га исправља погледом.

    Па ко ти је мама..Марвел?

  10. JEL IMA NEKA ŽENA ŠTO ISPRAVLJA RAVNE TABANE?

  11. lijepo je to kad se gospođa savija

  12. Sad svi cimaju Gogu na pvt ne bili se ogrebali za handjob

  13. Gogo ja ti verujem, znam jednog coveka isto tako kada ti priblizi ruke npr iza glave kao da ti gori glava a ne dodiruje te. On rece da ne moze da se kontrolise ili da je vrlo tesko kontrolisati( ne secam se, poodavno bilo).

  14. Thilmo, sad najozbiljnije!
    Ti baš imaš problem sa proganjanjem ljudi na netu, a?
    Ja ti savetujem da nađeš nekog kvalitetnog psihijatra. Al nemoj da shvatiš ovo ko uvredu, čisto prijateljski savet... majke mi, zabrinjava me tvoje stanje...

  15. Ти би могао да наместаш кости на некој ортопедији :)

    Vjerovao ili ne - i do radim donekle uspješno, samo što tu nije nikakva bioenergija već godine iskustva i gomile iščašenih ramena, prstiju, koljena, gomile slomljenih kostiju i tako...
    Npr. više za iščašen prst, lakat i rame ne idem doktoru, sam sebi namjestim :D

  16. Jbt, al ste razradili temu, svaka vam čast!

    Hahahahaa!

  17. TheWaveRider

    Naime, mamina koleginica ima moć da savija, a njena ćerka obrnuto, da ispravlja stvari pogledom, ne dodirujući ih...

    Thilmo

    Да не раде у Амстердаму као курве у оним шоурумовима иза стакла, кад видиш кеву падне ти а кад видиш ћеру исправи ти се кита моментално.

    AHHAHAHAHAHAHAHHAH TILMO BOG DUHOVITOSTI

  18. који смарач овај њаве ридер, како га видим на сајту тако је у некој напетој препирци.

    да му није оволико стало да се објасни нон стоп нешто не бих уопште скапиро зашто га смарате.

  19. Kad neko ne bi doveo svaku jebenu temu na Forumu u vezu sa jebenim kurcem...

    Ovoga puta prilično ojebavajuće, doduše.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.