Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Kako ovaj vevjić voli da ostavlja utisak mudrog čoveka sa ove tri tačke.

    Aj i ja da probam...

    AJ FIL VAJZR OLREDI

  2. wave neshvaćenim um vukajlije

  3. Обрисах гиф, ценим да је малко дегутантан.

  4. Ne, video sam uživo, svojim očima, kao što rekoh... i nije u pitanju bila kašika, nego papir...

    BIO SAM U AMERICI (OHAJO) I VIDEO TO SVOJIM OČIMA!!

  5. ukro sam noćas 5-6 somersbija od sponzoruša sa stola, zabole me kurac

  6. Guglajte Allison Stokke.

  7. @ Billy ovo je ona sto ju je LeBron James jebavo na OI....

  8. Ne, video sam uživo, svojim očima, kao što rekoh... i nije u pitanju bila kašika, nego papir...

    BIO SAM U AMERICI (OHAJO) I VIDEO TO SVOJIM OČIMA!!

    ovo je ta telekineza kojoj su ipče i rajder salutirali:
    http://www.youtube.com/watch?v=YtVsTzYyWjM

  9. Šta li mu je ono 1147?

  10. Godina druge bitke dok Dorileje. Imam i ja, samo u malo većem formatu.

  11. Нећу да их турим у трансфер
    http://www.youtube.com/watch?v=ana8ZDBzFzI

  12. Tako si i ti radio

    Izuzetno duhovitno. Tvoj vrhunac, zapravo.

  13. Коста, јеси ти то на аватару?

  14. Da jeste on odavno bi mu ja slao nepristojne ponude u pvt.

  15. Ма ја сам га јебо већ, него сам био пијан. Па ако је ово он да се хвалим другарим сликом, ништа више.

  16. Еј, цео дан циркам пиво..сад идем код друга који држи кафић да се нађемо са једним ликом који је дошао са Малте..значи, очекујемо да плаћа цехове..бем га. Тако да не одговарам за своје дефиниције и постове на форуму кад се вратим. Ај здраво.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.