Podijeli sa Vukajlijašima

  1. eh,samo da si ranije javio...

  2. evo na televiziji vijesti izvještaj o noćnom životu u pljevljima, pa, dilane, pogledaj.

  3. https://www.youtube.com/watch?v=ndtwifdywtA
    ovo je i za transfer blama i za ovu temu ja sam umro od smeha kad sam ovo video

  4. Šta se ovde dešava Paune? hahahahahahhahaha

  5. e ljudi radio Morava IMA aplikaciju na Google play

  6. ja sam rasan

    e ljudi radio Morava IMA aplikaciju na Google play

    Ima. Ali nema bore da to i dokaže.

  7. Juče sam došla iz Egipta.
    Putnike je sačekalo nekoliko TV ekipa.
    Rečeno nam je da će nas čekati jer smo, zaboga, letovali tamo gde se ratuje.
    Srećom, mene i moju porodicu nisu savatali. A da jesu, ne znam kako bih se suzdržala i bila pristojna. Tolika fama oko ničega. Samo zato što im je CNN zavrteo mozak. I kako je moguće (shvatim to nakon serije uspaničenih poziva rodbine i prijatelja) da neko još veruje CNN-u, tj. našim tv stanicama koje ga prevedu i objave?! I nisam naišla na prilog neke egipatske TV stanice. Pa zar je teško doći do toga??
    A tamo sam, naveče, blejala po 10-15 minuta u TV, tek da uporedim glupi CNN sa domaćim TV stanicama. Dupe i oko.

    A da se ovako nešto dešavalo u Srbiji, RTS to ne bi nazvao NGO Muslimanska braća, već "grupa navijača".

    Bilo je toliko napeto da mi je jedina briga bila da l' ću da se izvalim ispod suncobrana u prvom ili drugom redu od mora...da, bilo je toliko strašno da mi je dete bilo samo u Sahari sa egipatskom agencijom na safariju.
    Bilo je toliko gadno da jedva čekam da opet odem.

  8. Šta se ovde dešava Paune? hahahahahahhahaha

    Глуме рибе а рикнуо им Југо ахаххахахаахахахахаххахахаахах

    @Мајав,
    обзиром да си хард кор буржујка ич ти верујемо лолололололололо

  9. ubijaju ljude po ulicama a tebi super ? podatak egipatske televizije Je bio 1057 poginulih. naravno da nece da ratuju pro letovalistima nisu ludi

  10. Ja sam rasan, naravno da mi je bilo lepo. Nije poJenta u tome.

  11. Поента је да си била у Египту па кењаш нама који нисмо били.

  12. pa menu nebi bilo lepo kad bi imao saznanje da se stotinjak kilometera od mene ljudi ubijaju. Ali IMA ljudi koji vole war tourism Ali to Je vec drugs prica

  13. pa menu nebi bilo lepo kad bi imao saznanje da se stotinjak kilometera od mene ljudi ubijaju. Ali IMA ljudi koji vole war tourism Ali to Je vec drugs prica

    Од Нормандије преко Курска до плажа Гуадалканала :)

  14. Нисте ми јасни што идете у арапске земље на одмор кад сваки час може да избије неко срање. Шташ, такав им менталитет, само би се клали јебо их отац.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.