Podijeli sa Vukajlijašima

  1. letovali su ljudi i u hrvatskoj i CG pa ništa... neka si se ti Majav lepo provela i zdravo se vratila...

  2. Samo vi tražite đavola dole...

  3. I konačno zdrav komentar.
    Bruce, hvala.

  4. Majo, ne očekuješ valjda da se neki raduju tuđoj sreći?
    Važno je da si tu, da je sve ok. :)
    Ostalo je nebitno. ;)

  5. Mogli su te kidnapovati i glavu ti odsjeći.

  6. Važno je da si tu, da je sve ok. :)
    Ostalo je nebitno. ;)

    +1
    I ja bih rado išao...

    Gogo, si skoro ulazila na fejzbuk?

  7. Nisam, Vejve, ja samo provirim tamo i odem, osim ako nemam neku "žurku" ;)

  8. pa menu nebi bilo lepo kad bi imao saznanje da se stotinjak kilometera od mene ljudi ubijaju. Ali IMA ljudi koji vole war tourism Ali to Je vec drugs prica

    Meni isto glupo da jedem tri puta dnevno, a moj komšija sa jako krupnom suprugom i četvoro sitne dece nema šta da stavi na sto uz hleb...
    Tuga, brate!

  9. Bilo je toliko napeto da mi je jedina briga bila da l' ću da se izvalim ispod suncobrana u prvom ili drugom redu od mora...da, bilo je toliko strašno da mi je dete bilo samo u Sahari sa egipatskom agencijom na safariju.
    Bilo je toliko gadno da jedva čekam da opet odem.

    2.200 je poginulo, više od 10.000 ranjeno, ali ne u Hurgadi nego na Sinaju, mislim da je to dovoljno udaljeno jedno od drugog, stvarno, zašto su očekivali novinari da ćete videti leševe. Sada sam našla ove podatke, ali sigurno da je manje mrtvih, ne zna se to nikad tačno.

  10. Mogli su te kidnapovati i glavu ti odsjeći.

    Pa nije ljetovala u Tešnju il Maglaju, u Egiptu je bila....

  11. Нисте ми јасни што идете у арапске земље на одмор кад сваки час може да избије неко срање. Шташ, такав им менталитет, само би се клали јебо их отац.

    Pa da, realno, zašto bi ikad izašli iz svoje države, ma ni iz grada, ako baš ne moraš. Čemu putovanja, zatvori se kući i uživaj. Ta neka logika, a?

  12. Значи боље је отићи негде где могу да те силују и закољу на сред трга него отићи на неку мирнију локацију?

  13. Мислим да је човјек хтио да каже да постоје још некек дестинације интересантне за љетовање, а да ситуација у земљи није толико напета. Нема то везе са причом о томе да не треба путовати...

  14. Не ради се о летовању, него не можеш да кењаш о дешавањима у земљи кад си видео/ла само 300м плаже.
    Није ваљда очекивала ситуацију као у Сирији само због демонстрација на једном тргу?

  15. Dame moje, idite u Indiju da vidite kako je tamo fino. Slobodno šetajte same ulicama i stopirajte gostoljubive Indijce.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.