Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Шта ћеш, има свакакве стоке... Какав умоболник мораш да урадиш тако нешто.

  2. Neko je ispod vijesti ostavio njegov profil, dovoljan je jedan pogled da se vidi kakav je licemjer

    A to da li je zaslužila, nadam se da se zajebavaš...

  3. Је л' је познајеш ти па знаш каква је и да ли је заслужила?

  4. Ako je neko ljubomoran, fino raskineš, ćao zdravo, ovo je primitivno...

  5. PRIJE NEGO STO KAZES SVI MUSKARCI SU ISTI,
    OTVORI BOLJE OCI A NE NOGE

    Ненад мађија филозоф

  6. Види се да је нека поточарка, не би била много ружнија да јој киселина спали фацу.

  7. Pejstujem ovde primere iz svojih definicija, puštam i smejem se već pola sata. PA ZAR MI ZA TO PLATU DAJU NA POSLU?!?

    http://www.alfanum.co.rs/index.php/en/demo/tts-demo

  8. A on lijep ko upisan. Plus, filozof. Neodoljiva kombinacija.

  9. Može, taman nemam šta raditi. A nek kaplje u pađe B)

  10. -Ам'ре, кеца с' опет доб'јо на писм'ном.
    -Што, уч'тељ'це?
    -Вид'ш ба кол'ко си самоглоосниика прог'т'о, ниђе нис' апостроф став'јо.
    -Наг'таш ми се свршот'не кујо.

    АХАХХАХАХАХАХАХ ЈЕБЕНО ДОБРО
    ОРИЂИЂИ БОСАНСКИ

  11. Šteta što ne postoji neko eksportovanje. Mogli bismo da predložimo gazdi da napravi dil sa njima i integriše "plej" dugmence za to čitanje pored svake definicije.

    EDIT: Kao što ovde ima pored svake vesti.

  12. Dobro je, bar su mi nik kako treba izgovorili. Jedva.

  13. hahahahahaha AGILNI OTVARAJ TEMU!

    Da vidimo šta će najsmešnije pročitati!

  14. Kako je jak ovaj SINTETIZATOR. Kad čuješ ženu od četres godina kako kaže:
    NADUVAJ MI KURAC, LJALJANE

  15. GLOMAZNA ŽILAVA NABREKLA KURČINA HAHAH MREM

  16. AHA. ŠTAVIŠE, SPAVAO ME JE I U DUPE.

    Ovo sam morao konačno i čuti da neko izgovara.

  17. - Brate, to je toliko fegetski, da bih ja sa dvometarskim dildom u bulji, jašući belog konja u venčanici i pevajući vaj em si fakin ej, bio manje gej od toga.
    - Više gej od Boška Jakovljevića kog trpa Lea Kiš strep on-om.
    - Više gej od Vjerice Radete koja taslači Rušku Jakić, dok joj Isidora Bjelica odrađuje fisting.

    Ima neki kultirni prizvuk u svemu ovome.

  18. ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

    pišanje od smjeha hahaha

  19. kapiram da sajt loguje sve što se ukuca, pa posle sednu i čitaju, hehe, što će danas da im bude lepo

  20. ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

    hahaha menjajte RATE, od stondiranog nakromana preko juga na -20 do motokultivatora

    hahahaha

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.