Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ШЕШЕЉ ЋЕ ДОЋИ ПА ЋЕ ВАМ БИТИ КРИВО.

  2. ali ja ne znam kako da ugasim ovu pesmu!

  3. ЛОЛО А ЂУРА И МОРНАРИ НА БУБЊЕВИМА У ОВОМ АЛАХУ

  4. lolol meni taj intro skroz galija fazon

  5. ХАХА ТУ СУ НЕГДЕ ПРАВОСЛАААААААААВЉЕЕЕЕЕ ДОЛАЗИ СА ЈУГА

  6. Луди Чак
    Koji si frik opsjednut religijom.
    A ti si frik koji ide po forumu i viče "Alahu Akbar", idi prijavi se u Hamas ili Hezbolah i prestani da smaraš.

    Nađi mi jedan takav post i kobejnovat ću se sa sajta. Ako ne nađeš, onda ti idi. Učini nam uslugu i skloni njušku odavde.

  7. Ne znam na kojoj temi, ali stalno pričaš o Alahu i Islamu i šta ja znam, skoro si na nekoj temi rekao kako su ljudi koji izmišljaju stvari i naučnici dar od boga ili tako nešto. Boli me kurac.

  8. Hahahaha, tačno si nekul! Čitaj postove ispod, pametnjakoviću.

    I usput, ja nisam taj koji počinje takve razgovore, nego dođu takvi degenerici kao ti i svašta pišu, pa onda ja, naravski, odgovorim. Ali nikad uvredom ili nešto slično, za razliku od nekih...

    Dođem na čet, pozdrave me sa "Turčin", "musliman" i slično. U defkama ista stvar. Na forumu pogotovo. I ko sad tu viče "Allahu ekber", ja ili takvi kao ti?

  9. Ti si prvi počeo sa onim postom na toj temi. Smaraš.

  10. Smaraš.

    Dobro si se potpisao. ;)

    I nisam ja tu rekao da je Tesla musliman, nego da je čovjek poslan od Boga (kroz misli mi prošla ta pomisao, pa sam podijelio na temi "misli"). Kasnije sam rekao da to nema veze s mozgom, što možeš i naći u postovima.

    Koje predrasude imaš, to je čudo jedno! Liječenje, dečec, liječenje. Ovako su ti u Kninu pričali, rajt?

  11. Hahaha, evo vidiš da si mali iskompleksirani balija. Kakve sad veze ima Knin sa bilo čim? Jesu tako tebi pričali u Al Kaidinom kampu?

  12. Ovo je bila namjerna "provokacija", da vidiš samo kako je lahko biti budala, tako kao ti. :)

  13. трајни и балији и избеглици, мислим да је то једино поштено! докле више ове свађе на националној основи, побогу, 2013а година је

  14. СВИ СМО МИ БОЖИЈИ ЉУДИ, НЕМОЈТЕ СЕ СВАЂАТИ!!!

    осим муслимана, католика, протестаната и јевреја, њих дркајте. а можете и будисте, ко им јебе матер.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.