Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nisam video da si postavio decxko!

  2. Koja pobeda! Mali Keba igra poput Mister Bina, u roze sakou! A publika-delirijum! Ulepsa mi dan ovaj klip...
    http://www.youtube.com/watch?v=nQ6WKcWUnUM

  3. ja sam zabrinut za siriju. oni sve ovo uporedjuju sa situacijom u jugoslaviji onomad, 'nije legalno ali je legitimno'. ali ja se u to nisam razumio tad, a i sad slabije.

    nego nebitno, kako moze neko samo da pobije tolike ljude tek tako? i jedni kazu da su jedni, a drugi kazu da su drugi.. i kako ovi sto imaju dokaze samo kazu da imaju dokaze, a nikome ih ne pokazuju, nego samo tako, ko englezi poker sto igraju u mujovom vicu. i sace da bombarduju.

    do skoro je sve sto se dogadja u svijetu za mene bilo nesto sto se dogadja tamo u svijetu, a mene boli uvo, ja idem do skole, do prodavnice, ljeti na more pa na selo. a sad se osjecam kao da sam dio svega toga i kao da treba nesto da uradim. uvijek sam mislio da veliki znaju sta rade, da postoji neki red svuda, i da ne treba ja da brinem o stvarima koje me se ne ticu. ali kaze andric nedje nekome, ljudi bi se zaprepastili kad bi saznali koliko je malo svijesti medju onima koji se najvise pitaju. tako nesto.

  4. КОЈ ЈЕ ОВО КУРАЦ?

    Ništa, ex-komunjare se prilagođavaju najnovijim verskim i sportskim trendovima. Rođeni u Srbiju a kajle iz Menhetn!

  5. Ništa, ex-komunjare se prilagođavaju najnovijim verskim i sportskim trendovima. Rođeni u Srbiju a kajle iz Menhetn!

    Tipično za gastrabajtere.

  6. ja sam zabrinut za siriju. oni sve ovo uporedjuju sa situacijom u jugoslaviji onomad, 'nije legalno ali je legitimno'. ali ja se u to nisam razumio tad, a i sad slabije.

    nego nebitno, kako moze neko samo da pobije tolike ljude tek tako? i jedni kazu da su jedni, a drugi kazu da su drugi.. i kako ovi sto imaju dokaze samo kazu da imaju dokaze, a nikome ih ne pokazuju, nego samo tako, ko englezi poker sto igraju u mujovom vicu. i sace da bombarduju.

    do skoro je sve sto se dogadja u svijetu za mene bilo nesto sto se dogadja tamo u svijetu, a mene boli uvo, ja idem do skole, do prodavnice, ljeti na more pa na selo. a sad se osjecam kao da sam dio svega toga i kao da treba nesto da uradim. uvijek sam mislio da veliki znaju sta rade, da postoji neki red svuda, i da ne treba ja da brinem o stvarima koje me se ne ticu. ali kaze andric nedje nekome, ljudi bi se zaprepastili kad bi saznali koliko je malo svijesti medju onima koji se najvise pitaju. tako nesto.

    Ево. Одличан видео, није претерано дугачак а објашњава суштину, свакоме га препоручујем.

    http://www.youtube.com/watch?v=zCpNgOgiF-o

  7. Ma koji Treći svetski rat, proxy rat ko i svaki drugi, samo zbog masovnih medija i kojekakvih "stručnjaka" po novinama i internetu se toliko naduvalo da se više ne zna šta je tačno, a šta ne.

  8. Neka, neka, samo rokaj po balijama mater im arapsku jebem, bilo im je fino kad su nas klali ti iz Sirije, Libana i ko zna kojeg kurca i kad su ovamo po našim brdima vikali ALAH UEGBER, eto im sad, sjebaše ih njihovi Ameri. Ko sa đavolom tikve sadi popišan se budi.

  9. ja sam zabrinut za siriju. oni sve ovo uporedjuju sa situacijom u jugoslaviji onomad, 'nije legalno ali je legitimno'. ali ja se u to nisam razumio tad, a i sad slabije.

    Тебра, тамо рат траје две године, а тек си се сад забринуо?

  10. Не знам јесе већ проширило међ вукајлијашима ал је вин
    http://img.pr0gramm.com/2013/09/overestimated-their-strength.gif

  11. hahahaah kakav mongoloid :D

  12. nije mi jasan lik koji sedi u pozadini...

  13. jebo mater onaj ko izmisli kompjutere u čitaonicama.

  14. Vidro, prestani da buljiš u monitor i idi uči. Nemoj posle da visiš na temi za jadanje. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.