Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Šta ću uradim ljudima bogtemazo. Jesam govedo, prebio bih sebe da sam na tuđem mestu.

  2. Ја цео дан јебавам људе совим. Какав изум јеботе!

  3. Ja sam samo narucio jedno 2 taksija od 5 firmi, a u skorije vrijeme cu poceti i sa kineskom hranom

  4. kakvo ludilo od stranice lika što je to napravio treba na lomaču lololo

  5. A da li postoji fora da ti odgovori? Posto ne znam kakva je reakcija "zrtve".

  6. PA odgovori na taj broj broj koji si ti napisao....

  7. Pa da... ali ako ako odgovori tom broju, ja ne znam sta je odgovorio.

  8. Šta radim ljudima joooj hahahhahaha

  9. Capoone, kako saznas njihovu reakciju?

  10. Pa otprilike pišem sestrinoj najboljoj drugarici u ime sestrinog dečka, a oni međusobno četuju pa bacim pogled na reakcije.

  11. Која би фора била у пм... Али нешто ми говори да би то било скупље три пута од ајфона и кварљивије десет пута од било којег говнета :))

  12. au ljudi šta radim sa ovim porukama

    ja sam umjeren ali ako neka budala ovo skonta, biće jebeno

  13. Cekaj, evo primer:
    Ti (decko): Raskidamo!
    Ona (njemu): Zasto? Sta je bilo?
    On: O cemu pricas?

    To me buni...

  14. Pa ovo je odlično za trolovanja
    ja danas poslao poruku sestri kao šalje joj njena naj drugarica da se nađu ispred sestrine zgrade(30 metara od zgrade) za 15 minuta
    izašla mi sestra i čekala ispred zgrade, ja koma
    dolazi kući i zove ovu "alo pa gdje si?" A ova "šta ti je, o čemu pričaš" i onda sam joj rekao istinu :D

  15. Pazi njih troje četuju u grupnom četu na fejsu. Ja napišem sestrinoj drugarici poruku od sestrinog dečka "Priča se po gradu da si najveća ciganštura i da prodaješ staro gvožđe na buvljaku." i onda dok se oni svađaju na fejsu ja njemu pošaljem preteću poruku sa njenog broja. Sada sam im rekao da sam ja, dok ne nastane velika havarija.

  16. Sad ćalcu poslao kao napisala sestra "Otišla sam sa momkom kod njegovih, udajem se u nedelju" Odoh malo da vidim reakciju

  17. hahahhaha genijalno. Otovrili ste mi nove vidike :D

  18. Кад смо код троловања.
    Нешто ме кум наместио, ја обећао да ћу му вратити.
    Позвао Хало или Нишке огласе, не сећам се, и дао оглас да се продаје Фића, 86 годиште, наранџаст у екстра стању, 76 евра, оставио његов мобилни. И то било одавно, кад није било увоза, југо био 1500е а кад су фиће вределе по 300-400евра.

    Циљао сам на то да га зове најнижи слој друштва, којима треба фића да превозе шљиве или расплодне вепрове по селу.

    Одлепио је од позива, али одлепио.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.