Podijeli sa Vukajlijašima

  1. СМарко
    Која би фора била у пм... Али нешто ми говори да би то било скупље три пута од ајфона и кварљивије десет пута од било којег говнета :))

    Ovo bi bilo super jer bi mogo onda da napraviš telefon po tvom ukusu, sklapaš konfiguraciju kakvu oćeš i prilagodiš cenu. Radovo bih se ovome samo zato što ne bih morao da kupujem ceo telefon recimo ispočetka, nego kad izađe nov procesor ili ekran kupiš samo taj deo i zameniš a ovaj stari prodaš...

    Odlična je ideja, idem da se upišem da je predložim na fejsu.

  2. Еј људи, сад читам шта сте све писали..која је то фора са слањем трол порука? 3:)

  3. АХАХАХАХ ОВО МИ СТИГЛО САД У ИНБОКС НА ФЕЈСУ

    Nancy Angel

    drago mi Moje ime je Nancy, ja sam mlada djevojka nikad nije oženio sam vidio tvoj profil i danas stipendiju kad sam u potrazi za međusobnu vezu sa živih i pametan muškarac ili žena i vidio tvoj kontakt i dodirnuo je u mom srcu da znam da si više, to je razlog zašto sam ispustiti ovo nekoliko redaka riječi za vas, molimo vas da će vam se svidjeti da mu odgovorite mi, Nancy direktno na moj privatni e-mail id (Nancykonta AT hotmail.com) Ja vjerujem da se znamo jedni druge više od ovdje i ja ću vam poslati moje slike i punog profila sebe zahvaljujući i ja čekam svoj odgovor najkraćem zahvalnost od miss Nancy ::::: nice to meet you My name is Nancy ,i am a young girl never married i saw your profile today scholarship when I'm searching for a mutual relationship with a vibrant and smart man or woman and saw your contact and was touched in my heart to know you more, that is the reason i drop this few lines of words to you, please i will like you to reply me, Nancy directly to my private email id ( nancykonta AT hotmail.com ) i believe we can know each other more from here and i will send you my pictures and full profile of myself thanks and i wait for your reply soonest thanks from miss Nancy

  4. TILMO JEBAČUUUUUUUUUU

  5. makaronac, smare, kapun, koja je fora sa tim? meni link otvara nekog klinca koji prica kukulikiuiku

  6. meni neće da šalje one besplatne poruke. piše da nisam dobro otkuco broj a dobro sam

  7. a evo ga... tek sad videh link lolo

    EDIT: hvala makarono

  8. cek a sta je ovo sender id?
    EDIT: mislim da znam lolo

  9. И ја провалих, па ово је врх за убацивање, јеботе, врх!

  10. Како нас је зајебала.

  11. Одрадиш јој титфак и ти зајебеш њу.

  12. Сисе са рупом, де ћеш боље...

  13. dobra sve joj jebem

  14. mene nije zajebala...dobra i jedna i druga opcija...

  15. Брате, што ја убацујем људе са овом фором са порукама, сад мени то изгледа лагано, само куцам поруке и пишем бројеве и ништа се не дешава. Али ко зна какав сам хаос направио друговима хахаха

    Шаљем их на разне локације са разним мотивима буахахахахахахахаха

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.