Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Си луд Маре јеботе, па што би ти неко плаћао нешто што ниси заштитио ауторским правима.

  2. Па он је луд што није одма правио без питања.

  3. Za uzvrat zahtevamu neku vrstu promocije na vasoj fb stranici.

    Јебе се њему за мајице, ложи вас да би га рекламирали.

  4. Нека, све ћемо испитати.

  5. Ako si ti autor i ako postoji način da dokažeš da si ti autor određenog djela onda automatski imaš sva autorska prava za to djelo, ne moraš da registruješ svaku sliku koju napraviš.

  6. Брате, па јеси ти глуп па да он штампа мајице са Пујом? Ако је већ тако, штампај сам, то бар није проблем, и узми све паре за себе. Још ћеш њему да дајеш пола пара да оде до штампарије и одштампа мајице?

    Нема ту логике буразеру.

  7. можда само хоће да види ко је админ пуја и да ти сломи кичму! лол

  8. Имаш курац Мерси. Словенци регистровали бренд ајвара, сад је њихов. Мож мислит да су Јанези творци тог деликатеса...

  9. Ма знам ја то све, дубоко ћемо анализирати ситуацију.

  10. Neam kurac. I nisam pricala o brendu. Brend se treba registrovati a slika ne mora. Samim tim podrazumijeva se da traze dozvolu ako zele njegove slike da stampaju na majce.

  11. А ти си женско, несам знао :)

  12. Mali problemčić bi mogla predstavljati činjenica da je Dolan Duck i Gooby sa svim svojim crtežima koje koristiš pod nazivom Pujo Šotka zapravo autorski rad nekog sasvim drugog čoveka. Bojim se da si u vrlo utuživom položaju ako komercijalizuješ Puju...

  13. брус је у праву, ако и буде ишло било шта гледајте да ваљате та говна на црно, што црње могуће лоло

  14. Управо хтедох да напишем ово што је рекао Брус. У ствари, он боље познаје тематику али сам хтео да изнесем ту поенту.

  15. Morao sam da obrišem komentar jer je tema zabagovala, izvinite.

  16. Рекох, Пантела ми каже да је узео свега два и по сома тако да ми се не исплати да делим то на осам делова.

  17. Jebačev komentar, šta se ti smeješ tako podmuklo :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.