Podijeli sa Vukajlijašima

  1. хахахах колки пост јебем му брашњавог миша

  2. aj nek neko jos okaci taj klip...malo je 3 u par sati...

  3. aj nek neko jos okaci taj klip...malo je 3 u par sati...

    Ako ti smeta, nemoj da ga gledaš. Vrlo je jednostavni izbeći sekiranje oko bezveznih stvari.

    EDit: Uzgred, nije ga bilo na ovoj temi.

  4. kada smo vec kod gledanja,mogao si pogledati prethodne okacene.jako je lako ne ponavljati stvari,samo treba gledati...
    edit:nije vise od 2 puta...

  5. ja sam bio na egzitu kada je nastupao...bilo super!

  6. nema, napraviš kućicu na drvetu u šumi punoj lijana i ostatak života ti puca kurac. bitno je da ona bude sretna

  7. Preksinoc saznam za Gramatik. Odavno nisam cuo bolju muziku, skroz moj fazon. Ko ima vremena, neka poslusa, nece se pokajati... :)

    http://www.youtube.com/watch?v=_EKBpHbRTPI

  8. Ronaldo će po novom ugovoru zarađivati 17 miliona evra godišnje (i tu se ne računaju sponzorski ugovori, i 50% od profita Reala na osnovu njegovog imena (dresovi i sl.)), što je po sekundi negde 13 evra. Skoro kao moderatori na Vuki...
    al sam Aca informacija

  9. A to što godišnje potroše 35m na njega... 17m plata + 18m porez na tu platu.

  10. Koliko bi li ga tek plaćali da nisu u dugovima...

  11. Sva sreća pa su u dugovima. :D

  12. Pozdrav Pujo,

    Postovanje pre svega, pratim tvoje postove i smejem se svaki put

    Razlog mog kontakitranja je poslovne prirode.
    Ja se bavim dizajniranjem i prodajom majica za sada na Facebook-u a uskoro izbacujem i web sajt.

    Saradjujem sa mnogim "poznatima" kao na primer Gasttozz, Deniro, Bvana, Elitni Odredi, Rolex, Nixa Zizu, Pantela, i ostalima koji preko moje stranice prodaju majice sa svojim motivima.

    Da li si zainteresovan za neku vrstu saradnje?

    Nasa praksa poslovanja je takva da mi nudimo prodaju vasih motiva a vi dobijate procenat po prodatoj majici ili sami pravite razliku na ceni koju vam mi damo. Za uzvrat zahtevamu neku vrstu promocije na vasoj fb stranici.

    U prilogu saljem nasu privremenu web prezentaciju i fb stranicu

    Hvala unapred!

    НЕКО ИМЕ
    CEO "НЕКА ФИРМА"

  13. Коначно нека корист од ових гована, ако не лажу.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.