Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Vala ko je Betmen, taman mu on može biti Robin.

  2. Robin je ionako gejština, dobro bi se uklopio.

  3. Samo fali da ket vumen bude tipa Niki Minaž, a neki zlikovac da bude sin dragan. Jebote.

  4. Moze ketvumen da bude Majli Sajrus, ionako su resili da useru film.

  5. filmovi napravljeni po stripovima su sranje.stripovi sa tim pauk ljudima,slepo misevi ljudima,hulkovi i slicno su sranje.glupi debeli amari drkaju na to...pravi stripovi su zagor,blek,mark,mister no i slicno...

  6. Bilo je dosta sranje filmova o strip junacima. Ja lično volim tu tematiku pa zato i gledam, ali uvek se Betmen izdvajao, baš po tom izboru glumaca. Koliko god da su očajni scenario i režija, glumci vade stvar, naravno, Nolan mi je favorit, njega izdvajam. Ali sada...plašim se da su ljudi koji prave ovo prolupali....ili žele da im publika budu klinci od 12 godina.

  7. Ja bi volio da vidim Novaka Đokovića u ulozi Betmena.

  8. uz dobar marketing se sve proguta...malo prezvakana tema taj betmen.ko dzjms bond medju strip junacima.vazda isto,samo se glumci menjaju...

  9. Može tu svašta da se odradi, još je bolje kad je crtani film, jer je praktičnije, a meni iskreno nikada ne može da dosadi. Ovo je npr. dobra stvar http://www.imdb.com/title/tt0275137/?ref_=fn_al_tt_3
    Nije problem u ideji, to je moja poenta. Ljudi koji vole to, oni će da gledaju svakako, ali bitno je kako se i sa kojim ljudima to pravi. Tu kad se ne omaši, i od najslabijeg zlikovca možeš da napraviš čudo. Naravno, Betmen ne može da ti bude gej. :D

    Nemoj da te neki ljubitelj 007 čuje :D

  10. kada bi bilo ljubitelja 007 :D ima ih,al ih sramota da kazu.moja baba voli 007,to zbog konerija.
    oni prave taj film,al dobro oni iskalkulisu koliko ce im se ispaltiti.ako im se isplati,stavice i radnika meka iz ajove da glumi...

  11. http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/405740/Transeksualac-predastavnik-Austrije-na-Eurosongu
    у јебем ти, ово горе од азиса. нема да гледам јуросонг ни ове године изгледа.

  12. al će biti maltretiranja jazavca na ovog lika, jedva čekam da počne evrosong

  13. S obzirom da taj evrosong vode pederi velike su šanse i da pobijedi.

  14. Nije baš tako, evo mi smo dvatriput probali sa pederima i metroseksualcima, a pobedio samo onaj mali crni dečko...

  15. Končita Vurst. Žena sa kobasicom. Majku im konjušarsku. Ne mogu se nagledati. Jebem li mu obe smene salona za derpilaciju. DBSK ljolj!

  16. Lik(uša) ima super glas, ali je odvratan(a) ovako. Ako bi ga (je) zatrpali nekim senom ili nečime a on(a) samo pevao, imao bi realne šanse za pobedu. Ovako će da glasaju za njega svi gejevi i trandže. Da se prijavio za neki talent šou, prošao bi sigurno, ovako ne verujem, jer se gleda i predstava, a to je grozno.

  17. Који Техеран брате...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.