Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Koji si ti od ovih? :) Pušten ili ne?

  2. Koja carina ovaj profesor.

  3. Ja sam položio ovaj predmet davno, al imam u srijedu kod njega drugi predmet. Kod ovog profesora nije zabilježen slucaj da je oštetio nekog studenta, on samo traži znanje i ništa drugo. Nauci i položit ćeš

  4. A šta će čovek, vidi s kim ima posla :) Ali ono da pišu po 50 puta istu rečenicu je pobedilo :))

  5. Који је то факултет?

  6. Vidiš da je neki ETF, Bruse, samo ne znam gde...

  7. Личи ми на неки ПМФ више, не контам шта ће електричарима Ц++ кад је нјима битан и плус и минус, а богами и нула :)

    ЕДИТ: ето, демантова ме човек :)

  8. Moj brat je na ETF-u, čim vidim c++ i objektno orijentisano programiranje, sve mi je jasno :))

  9. Denisx, niš' ne razmem te nizove, atribute i ostalo što nisam ni uspela da zapamtim.
    Fascinantan je njegov pristup i trud koji ulaže...način na koji se obraća urođenim lenjivcima u obliku svojih studenata.

    I da nam je više ovakvih profesora.... i na faxu, ali bi bilo blje da su primećeni u obliku učitelja i nastavnika.
    Svaka čast tom profi i svima koji su makar upola kao on, ali, brate, gamad se nakotila pa se iživljava.
    Izvinjavam se uljudnim prosvetarima i mojim kumama (profesorke u srednjim školama).

  10. Koji vrag od studenata traži da napišu 50 puta rečenicu "Iskreno se stidim pokazanog neznanja i žao mi je sto sam uvrijedio(la) predmetnog nastavnika aljkavim i neodgovornim pristupom predmetu" da bi pristupio usmenom dijelu ispita...

    Ajd i nekako da ocijeni kvalitet predavanja, ali ovo gore je bezveze... Nepotrebno, pogotovo u pisanoj verziji... Zar nije dovoljno da student kaže, ok, svjestan sam da nisam zadovoljio, hvala što ste mi progledali kroz prste , tako nešto, usmeno, a ne te sastave da piše...

  11. Већина студената не уме да се опусти у учи. Уместо да искористе смернице упутства и помоћ која им је понуђена да би додали на то сопствену креативност и помогли науци. Они се опиру организацији, жале се на помоћ, критикују све што им није сервирано, уплашено гледају у све што је ново, сумњају у стручност инструктора, траже начин да преваре систем, губе време још и на клабинг, оптерећују се студентским стандардом, тренутном политичком ситуацијом, комплетношћу регистра јарећих имена СПЦ и сексуално се фрустрирају преко сваке мере. А да и преко вукајлије ме смарају.

  12. ovaj profa je maksimalno uprcan lik. daj mu 6 i ćao, koji kurac pametuješ.

    edit: tj. 5 lolo

  13. filmovi napravljeni po stripovima su sranje.stripovi sa tim pauk ljudima,slepo misevi ljudima,hulkovi i slicno su sranje.glupi debeli amari drkaju na to...pravi stripovi su zagor,blek,mark,mister no i slicno...

    A ovi drugi su stripovi su za nepismene, pijane balkance, ne?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.