Podijeli sa Vukajlijašima

  1. samo mi se cini da joj se celo pocelo odvajati

  2. Komad, kada ti dosade ova djeca sa sajta što te muvaju... javi se, možemo i nježni uz muziku da budemo.

  3. Nekad mi se čini da je ovdje isključivo dječurlija... :)

    hmmmmm trebalo bi da u profilu stoji godište...... (ne baš kao kod mene, ali slično) :))

  4. Hoćete li da vam sviram na tamburici ili violončelu, ne daj Bože na kontrabasu?

  5. Ja sam stariji od Vas.

  6. Onda nema potrebe za persiranjem :D

  7. šta je ovo sunce ti jebem u pičku? oću dobiti ban što sam odgledo ovo?

  8. Onda nema potrebe za persiranjem :D

    Nisam ni persirao u prvom postu ali sam u odgovoru osjetio nepovjerenje. I to je u redu, potrebno je više upoznavanja.

  9. Zajebalo naš svinjokolj(posjek).

  10. Ako je neko pažljivo gledao slike nema potrebe za povraćanjem i zgražavanjem. Ovi ljudi diseciraju ovog čoveka zbog sahrane a ne da bi ga pojeli. Zar zaista mislite da bi kosti bile onako pažljivo preparirane da su hteli da ga hasaju ?

    :)

    So, chill out, no canibalism out there ...

  11. ja se nisam ni zgadio na to što ga jedu, nego baš na te slike seciranja...a da su ga i pojeli bilo bi mi svejedno...
    al dobro bar je crnac u pitanju

  12. edit: a što ga toliko kasape zbog sahrane? bukvalno su ga izmleli celog

  13. Nisu ga izmleli. To se zove maceracija - odvajanje mesa od kostiju. Ne mogu biti siguran, ali pretpostavljam da se radi o tome da je Tajland ostrvska, a mnogoljudna zemlja i da imaju problem sa mestima za sahranjivanje ljudi.

  14. Ajd što ga seckaju al što ga kuvaju? Aj to mi reci.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.