Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nijedna nije ružna jbt! :D

  2. Ma kako nije, a Madjarica i Argentinka?

  3. Ова наша права она сељанчица.

  4. Lepše su od pola žena koje viđam na ulici!

  5. Невероватна глупост од слике.

  6. Коа лаж, па наше су генерално ружне. Прошетајте мало градом па се уверите.

  7. А ко су те из годишњака иначе?

    А јебач, ја док се возикам по Нишу оћу удес да направим..само гледам лево-десно, од 10 риба 8 су добре а 4 су врх!

    И онда на неким такмичењима видим оне скрндеље од мисица.

  8. Није исто кад је напуцана и добра пичка и кад је природно лепа као на овим сликама.

  9. haha, tilmo, farbala sam se prekjuče u svijetlo narandžasto i dobila tu narandžasto crvenu boju, eo plačem već 2 dana, k'o da si znao :|

  10. Брате, ја радим као комерцијалиста-промолидер, значи посао ми је да сваког викенда радим са, а и срећем, пуно младих и лепих цура, веруј ми, просто је невероватно колико прелепих девојака живи у нашој земљи.

  11. Онда сам ја баксуз па само ружне виђам.

  12. Није брате, на погрешном си факултету. :)

  13. Ееее, има на мом факсу неких менаџмента и пичка материна. Иначе по граду слабо видим стварно лепу девојку, не рачунам добре пичке јер то није исто.

  14. Можда нам критеријуми нису исти, ајде пустићу ти линкове на фејсу од пар цура о којима ти сад причам, баш да ми кажеш шта мислиш.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.