Podijeli sa Vukajlijašima

  1. nasi pederi su bolji.tudje necemo,nase ne damo!

  2. АЗДЕЈКОВИЋУ ВОДИ СРБЕ СВОЈЕ ВОДИ СРБЕ СВОЈЕ

  3. naš peder se bar jebe u 4 zida a ne ovako.
    volo bi da čujem šta valdemar ima da kaže na ovaj link?
    ja sam relativno za poštovanje svačije slobode, al ovo.... mada u suštini, boli me kurac i za ove...nit mi je život išta bolji niti lošiji otkad sam odgledo te slike...što se mene tiče nek i u beogradu rade to, samo da me ne primoravaju da i ja volim to isto, jer kako je krenulo ne smeš da povisiš ton na pedera (iako možda ne znaš ni da je peder) jer si odma označen kao seljačina, homofob, fašista...

  4. Е то је за мене парада поноса, не ови наши што се шеткају и вичу нека срања.

  5. знаш како, у суштини док неко не угрожава никог другог све је у реду, али овде се угрожава морал, васпитање деце, друштво, мислим да је превише. зар педер не може да буде нормалан човек, зашто мора да јебено пиша по другом човеку обучен у кожу и ланце док пије алкохол на улици. јел то педер? зашто педер не може да буде као сваки други нормалан човек само педер? зашто други људи не иду по улици пуше курчеве и пишају једни по другима? то је срање, он сад што је педер, значи да је што би рекли, entitled, као он је типа повлашћен па пиша по људима.

  6. izgleda da su kod njih samo pederi dede i da nemaju zena pedere.mi smo za njih kultura bre,kod nas zene imaju prava da budu pederi,a penzioneri uzivaju u penziji,ne moraju da puse kurac po haustorima...sem kao ne zele.

  7. МИ СМО ЗА ЊИХ БРЕ ОСТРОГ

  8. YeahBatch
    Е то је за мене парада поноса, не ови наши што се шеткају и вичу нека срања.

    *penisa

  9. Исти курац ко сајам еротике, типа риба лежи на штанду и ко воли нек изволи, џабалеску. Наравно, ово је 10 пута одвратније, ал исти је принцип.

  10. Исти курац ко сајам еротике

    Kako moze da bude isti kurac Lisa Ann i neki smezurani deko koji blajva tuksona? Mislim kurac jeste, al isto nije!

  11. Само се ти надај да се Лиса Анн и сличне појављују тамо. хњо хњо

  12. da, pre će biti da dođu sexy mishel i nevena hot...al dobro, pezos nije izbirljiv može i na njih da drka

  13. шта фали сеху мисхел, добра курва, мало масна ал таман онако. није ни то лошо

  14. enemyofthefreeworld
    Само се ти надај да се Лиса Анн и сличне појављују тамо. хњо хњо

    Ja vido na internetima. Ako laze internet, eto lazem i ja bogumi.

  15. шта фали сеху мисхел, добра курва, мало масна ал таман онако. није ни то лошо

    ja šta mogu da jebem to ni pas s maslom ne bi pojeo...tako da njoj definitivno ništa ne fali. još i ima onako velik šupak ko onaj karton od wc papira taman kako volim

  16. Godišnje? Dobro, to jeste dosta jeftinije, čak i sa poređenjem. Jebiga, sve je skuplje u Beogradu... Znam kako reaguju rođeni Beograđani kad odu u neki drugi grad i vide cene pića u kafićima u centru grada :)

  17. Al sam se ja izbagovo. Brišite, ne mogu s telefona...

  18. rođeni Beograđani

    ima i takvih...?

  19. odakle si citiro ovo lolo?
    podseti me kad sam gledo farmu pa onaj bivši muž goce tržan što je unutra svađa se sa nekom kokoškom i sav bitan joj kaže
    ''JA SAM BRE ODRASTO U SAMOM CENTRU BEOGRADA BRE GDE TI NIKAD NEĆEŠ ODRASTI BRE SELJANKO JEDNA IZ NEKE VAROŠICE, JA SAM UPOZNO TOLKO MANGUPA BEOGRADSKIH BRE KOJE TI NIKAD BRE NEĆEŠ UPOZNATI BRE''
    ejjj on je odrasto u centru bg...zar da mu jedna seljanka iz manjeg grada soli pamet???

  20. Хахахахаха, а оно фазон одрастао у циганмали на дорћолу.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.