Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ОКЛЕ
    ОЋУ И ЈА

  2. i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. Vidi ova, sve oće, samo neće duči :)))

  4. хаахахахахах! а ево, управо сад причам марку како ждерем љуте папричице к'о ненормална, кад овај дође да вади маст:))

  5. Vidro, ja mislim da tvoja ljubav prema ljutim papričicama samo anderkaver dvostruki alibi za tvoj neki sajber mazohizam: kad se najedeš papričica hop jedan post na "Moram nekom da se izjadam" i jedan, opširniji, nekih 8-10 sati posle lolo Tegla but jolokije - bar dva meseca dana postova serbez zagovoreno. :D

    Znam unapred komentar - zlica sam, znam. >:-)

  6. хахахахаха, јесииииии!
    е, папричице су ужитак 1/1, немам никаквих проблема са конзумирањем, ни пробавом истих, фала исусима. жао ми људи који нису у прилици да их ждеру због тога :))

  7. немам никаквих проблема са конзумирањем, ни пробавом истих, фала исусима.

    Dobro za tebe, ali propade mi hipoteza ;-)

  8. жао ми људи који нису у прилици да их ждеру због тога :))

    Nemam ja vajde od tvog žaljenja

  9. иди учи тамо мала

  10. И ја феферонке таманим к'о да су ми смртни непријатељи. Пуна башта била овог љета, мајка напаковала у тегле и милина цијеле зиме. Мало прије сам уз пасуљ баш стаманио 3 комада. :)

  11. Sa stabljike. Uzgajao :)
    E i preterao sam.
    Trećina tegle je jolokija,
    trećina je čokoladna,
    trećina je žuta.
    Nije niko tražio paprike. Inače sam delio. Samo slabo ide delenje. Tri paprike dovoljne za celu Srbiju.

  12. Драгишићу, ај ми пошаљеш семенке, не питам колко кошта!

  13. YeahBatch
    Драгишићу, ај ми пошаљеш семенке, не питам колко кошта!

    Ma slabovid sam ja. Masna jetra. Sklonost ka porocima. Bilo je i slučajeva mentalnih bolesti kod predaka.

  14. Хахахахахахахахаха какав лик! :)

  15. bahahahaha "nisam vako plak'o kad mi je otac umro", gospode. :D

  16. E nemam semenke.
    Skupim 10 ili celu zrelu papriku i posaljem ti.
    Ili ti je dam ako sazri dok dodjes u novi sad.
    EDIT:
    Što se tiče Stanka i videa. Nije pametno gutati celu papriku. Možeš ozbiljno da se ugušiš.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.