Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Јефтино је, засадим у саксију и имам за целу годину. :Д

  2. Јебач, али реално..ко би јео оно, погледај шта се десило оном лику што сам поставио клип, и то се он спрема за неко такмичење.

  3. I ja nemam meru kad je ljuto u pitanju :)

  4. Па не бих је јео целу јеботе, ни са семенкама. Контам да би ми једна паприка трајала недељу дана.

  5. Mesec dana. Jedu se komadici oko 5x5 mm.

  6. Ljudi, ja sam probao ekstrat koji se dodaje u ljuti kečap. Liznuo sam vrhom jezika vlažan prst i utrnuo do pojasa. 15-20 minuta k'o paralisan :)))
    I tip mi posle kaže da se dodaje jedna supena kašika na 5 tona kečapa. Kad ga nisam udavio...

  7. joooj, sad još više želim da probam! :D

  8. Ја једном у животу одлучио да направим салату, краставац салату. Нађем у фрижидеру бочицу и пише сирћетна киселина, ја мислио то сирће, оно есенција била.
    Кад сам први залогај ставио у уста, као шумећа таблета је био онај колут краставца, спржило ми уста.

  9. Ja sam probao neke ljute papricice koje se prodaju u buketu, kao cvece i mnogo su male i ima ih dosta u buketu. A ljute su kao otrov ali specifican ukus imaju i mnogo su dobre. Mislim da su tajlandske ili tako neki kurac.

  10. Јесу љубичасте?

  11. ja kad čujem žensko kako priča da obožava ljuto da ždere odma je zamislim posle kako kenja krvava govna ko ker

  12. pezosiću, slikaću sljedeći put, pa ti bacim foto, da te razuvjerim :D

  13. Petar Pan Pezo$

    ja kad čujem žensko kako priča da obožava ljuto da ždere odma je zamislim posle kako kenja krvava govna ko ker

    лолололо

  14. Hahahaha! Pezos svakim postom na forumu iskazuje opsesiju čmoorom i gomnima

  15. Doduše ženskim...

  16. Nisu ljubicaste, zute i crvene.

  17. Брате, теби баш ништа није свето...

  18. http://ninite.com/
    Za izbegavanje jebavanja oko instaliranja svakog programa pojedinačno posle reinstaliranja OS-a. Samo se čekiraju potrebni programi i instaliraju se svi odjednom dosta brzo, najnovije verzije i bez tulbarova u brauzeru.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.