Podijeli sa Vukajlijašima

  1. koja je fora s klinkom za kompom?

  2. Можда је мушко јебему матер. Па и Џела је овако, како да се одразим, ЖЕНСКОБАЊАСТ. лоло

  3. А провали колики су јој прсти, ко код мајмуна.

  4. hej bratanice
    iz Vinče
    smrdi ti nešto iz
    Pičke
    to ti je sperma
    od Čiče

  5. kad je ovaj imao 39 godina? 1993.?

  6. jel onaj miljarder mirko cvetkovic?obrijo se stari lisac.

  7. dosta sam gledao,50 sekundi.za 50 sekundi gomila pedera i ruzne ribe.

  8. Какви смо ми идиоти кад дозвољавамо да нас ова говна овако зајебавају. http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/409104/Nista-od-studentskih-zahteva-Za-sada-ostaje-pet-rokova-i-50-bodova-za-budzet

  9. Ali koko su juce izglasali, a danas nisu? Zasto glasaju opet ako su vec izglasali?
    Ne znam, po svemu sudeci, trebao bi da imam 47. Meni je vaznije da li ce dozvoliti uslovni budzet nego ovo :)

  10. А па јуче гласала Влада, а са тим гласањем можеш да обришеш дупе ако не потврди и Скупштина. :)

  11. aaaaaaa
    Nisam ni iscitao oba teksta. lolo
    Nek se teraju u kurac.

  12. Pogledao celo, dobroe!!
    Uključio captions, da pohvatam sve.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.