
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Nakon što ga gusar iskoristi
https://www.youtube.com/watch?v=ZXDQzexYEJA
https://www.youtube.com/watch?v=v6bYTm4fEDo
PA DAL MOGUCE? looool
http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/Petina-Britanaca-misli-da-je-Crna-Guja-istorijska-licnost.html
http://dianna-divernoe.webs.com/omeni.htm
vapaj orhideje krv ti jebem
Mešja kači ovu na transfer blama leb ti jebem.
definitivno za transfer blama
https://www.youtube.com/watch?v=1IxCkVgGTV4
a wecheras l00dnitza mackice moe!! goretje dragstor play :*
сестра виолета из породичног блага КИДА
Ladno je Joštunjavi bio najbolji ekonomista.
https://www.google.rs/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=vRcfVdXhMoO4aeOFgZgB&url=http://www.javnidug.gov.rs/upload/Stanje%2520i%2520struktura/Stanje%2520i%2520struktura%2520-%2520SRB%2520LATINICA.pdf&ved=0CB4QFjAB&usg=AFQjCNEZG7hZx2Qz36w714P-P0ojfgHrNA
krenem da kucam u pretraživač V kao vukajlija, slučajno stisnem enter
http://prntscr.com/6p8jeg
Procitah na fbu oglas: Zakintos 10 dana apartman, prevoz, 55e.
Ima li tu neka kvaka mozda, jer je prekul na prvu loptu?
Nikakva kvaka, Grci, koji važe za najveće ljenjivce u Evropi, konačno su shvatili da puno moraju raditi za sitnu lovu ako ne žele biti dužni :-)
EDIT: Ako u nešto sumnjaš, samo te naši mogu zajebati.
ае не буди дебил
Ko debil? Ja ili Comi?
Ja vjerovatno. Ne znam bače ništa, nemqm pojma ni blage veze o Grčkoj lol
IDI U BRČKO