Da li ste znali?

  1. Ja mislio da su ritriveri najgluplji.

  2. Људи су једини сисари који могу да заспе на леђима.

    I moj blaženopočivši mačak kad je vrućina.

    - Kad se sabere vreme koje su ljudi ukupno proveli igrajući AngryBirds dobije se preko 200.000 godina, otprilike koliko se procenjuje da postoji ljudska rasa.

    - Ako se u Japanu ubiješ tako što skočiš pod voz, tvoja familija mora da plati železnici 10000€ odštete.

    - Postoji parfem s mirisom pičke po imenu VULVA

    - Statistički, muškarci koji imaju naviku da pomažu po kući češće jebu (osim na Balkanu).

    - Engleska reč za nevestu nastala je od staroengleske reči za kuvaricu.

    - Komarac ti se popiša na kožu nakon što ti isisa krv.

    - Kineske gumice za kosu pretežno se prave od recikliranih kondoma

  3. Само женке комарца пију крв.

  4. - Komarac ti se popiša na kožu nakon što ti isisa krv.

    Pisaj po sirotinji!

  5. Skupljaju krv koju kasnije izbacuju tokom menstruacije.

  6. Statistički, muškarci koji imaju naviku da pomažu po kući češće jebu (osim na Balkanu).

    Potvrđujem...

  7. Border Collie je zvanicno najpametniji pas na svetu, posle njega ie velika Pudla.
    Zatim je ja mislim Labrador, dok je Retriver negde 7-8 mesto.

    Za Dalmatince se u potpunosti slazem da su piglu, pustis ga i moras da ga juris da bi ga zavezao.

    Da li ste znali da Americki Stafordi i Pit Bulovi nikada ne bi napali coveka osim ako nisu uceni za to. Oni su jedne od rasi koje najvise vole da su u drustvu coveka, pa i nepoznatog.

    Kinoloski pozdrav :)

  8. ovo za Staforda sam znao, moj zet ga čuva, jebeno kuče voli da sedi u društvu i da mu se obraćaš, ali mrzi da ga maze i čačlkaju - čim ga pomiluješ on prdne i ode...

  9. Jeste li znali da puz ima 4 nosa i penis i vaginu
    Kod morskog konjica muskarci su u drugom stanju i poradjaju se

  10. -da je med jedina hrana koja se ne kvari? Arheolozi su probali med koji su pronašli u grobnicama egipatskih faraona i ocenili da je jestiv.

    I Aleksandar Makedonski je sahranjen u velikom ćupu meda. A inače, med se ne kvari zato što ima mnogo malu količinu vode u sebi, i ako se okvasi može da se pokvari. Isto važi i za čokoladu, može da izdrži i do godinu dana nakon što je otvoriš.

  11. Da li ste znali da Americki Stafordi i Pit Bulovi nikada ne bi napali coveka osim ako nisu uceni za to. Oni su jedne od rasi koje najvise vole da su u drustvu coveka, pa i nepoznatog.

    E viš' , a moj ćale se vuče po sudovima već pola godine jer neki klinac sere kako ga je moj staford ujeo!

  12. Pa je l ga ujeo jebote?

  13. Nije bre, pas pobegao, i bio sa 6 nekih lutalica i posto je ćale od tog malog video da jedino moj ima ogrlicu rekao da je on.
    Ali su se zajebali na sudu, rekli su pogrešne podatke, da je crn i visok 50 cm, a ovaj moj bio klinac staford, možda 30cm i žut.

  14. Za engleskog kralja Edvarda VII izradili su sto, što ga je koristio samo za spolne odnose.

    Ovo sam prekopiro, inace ne bih napisao "spolne odnose" nego za jebacinu.

  15. - 3 četvrtine ulovljene ribe koriste za
    ishranu, a ostatak je namenjen za proizvodnju
    sapuna, lepka, margarina ili djubriva?

    - na Aljasci dozvoljeno ubijanje medveda,
    ali da je budjenje medveda zbog fotografisanja
    zabranjeno?

    - Meksiko Siti tone oko 25 centimetara
    godišnje?

    - najkraći rat se odigrao 1895. godine kada
    se Zanzibar predao Britaniji nakon 38 minuta?

    - U sekundi kolibri napravi 55 zamaha krilima!

  16. A jes lud kolibar...

    17.10.1814. u Londonu eksplodirale cisterne sa pivom, milioni litara piva su šibali londonskim ulicama, ljudi u naletu euforije skakali u pivo, struja ih ponela i 8 pogibelo...

  17. Penkalo je izmislio neki Hrvat, Slavoljub Edvard penkala.

    Jeste li znali da se strah od dugih riječi zove hipotronomstresekvipedapiofobija ?

  18. E i pošto ste pisali o psima, oni mogu da proizvedu maksimum 10 glasovnih zvukova dok mačke mogu preko 100. Glupi kerovi.

    I glumac Endi Garsija je rođen kao sijamski blizanac.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.