Prijava

Легендарни тепач. Страшан човек. Био најснажан можда у свету.
http://www.angryasianman.com/images/angry/bruce-mirror.jpg

Шта је за вас најкуље код Бруса и његових филмова? Који вам је омиљени филм? А омиљена сцена?

U zmajevom gnijezdu...
omiljena mi je scena kad skoči na onu džukelu i razglavi ga dok leži dolje povrijeđen...

Najkulje je kad onako vrisne i zatrese glavom dok lomi vratove, to je najkulije, definitivno. A omiljena scena mi je kad prebije Čaka Norisa :)) Ali mi je dobra i ona scena kad se bori protiv crnca od preko 2 metra... Taj film su kasnije iskasapili, jer je on u preminuo prije kraja snimanja, ali mi je ta scena gotivna.

http://www.youtube.com/watch?v=QQORnYPqU3A
na 8:50
ovo je ona borba sa oharom... Nije toliko bitna bila

E, Uroše, baš ta slika je ona zadnja scena kad se bije sa onim.... I ta scena je kul :)

Не могу да се одлучим у вези омиљеног филма, али нека буде "На змајевом путу", филмографија му и није обимна силом прилика, па могу и сви да буду омиљени!
Омиљена сцена ми је из "Песнице гнева", последња сцена, кад треба да се преда пандурима Јапанцима, али скаче на њих и кадар се заледи уз пуцњаву! Кик ес!

Čoek je bio majstor borilačkih vještina, i uz to i glumac. U Kini su njegovi filmovi obarali rekorde u gledanosti, jedan za drugim. Kasnije je postao popularan i šire, šta reći za tog čovjeka, nego da je bio legenda, još za života.

Описују старији како се у биоскопима навијало за њега док васпитава негативце.
"До тад мирна публика поче с навијање"
:)))

imo e sedamdes lkila al je mogo da jebe kevu i duplo tezim i to sa snagom a ne sa vestinama koe je posedovo

pored puta el taj spomenik providan il me zena vara

oci a ne zena, za nju znam da me vara

Tako mi b(l)oga, ne znam. Providan je između noga, to znam.

Brus Li je bio car!
Sad kad sam rekao ocigledno, da nastavim.
Njegov najkulji film mi je svakako U zmajevom gnezdu. 2 najkulje scene iz tog filma:
Kad se bije sa onim poznatim bajom (znas mu facu, ali pojma nemas kako se zove), pa lik pred tucu razbija one cigle na gomili, a Brus mu onako seretski odgovara:"E moj brajko, cigle ne uzvracaju udarce."
Druga najkulja scena mi je ona pred kraj filma, kad se bije sa onim covekom sa kandzom, pa ga on ogrebe po grudima, a Brus to pogleda, polize krv, vrisne onako bruslijevski i jebe mu mater nenormalnu!
Pusta zelja mi je da jednog dana budem makar upola toliko dobar u borilackim vestinama kao sto je on bio, ali tesko, mnogo sam lenj.

Како вас није срамота, нема ни 10 постова...

БРУС ЛИ ЈЕ ЦАР ЦАРЕВА !

Kako je umro on?
Bez onih "pa prica se" zajebancija, ozbiljno me zanima.
Mislim da se to nikad nije saznalo al' ipak da pitam.

Edem mozga, koji je nastao kao alergijska reakcija na lek protiv glavobolje koji je uzeo pre nego sto je otisao na spavanje. Vise nikad nije ustao. Tako bar kazu lekari.

E da dobar je onaj spomenik, ali su mu ukrali nunčake.

Edem mozga, koji je nastao kao alergijska reakcija na lek protiv glavobolje koji je uzeo pre nego sto je otisao na spavanje. Vise nikad nije ustao. Tako bar kazu lekari.

А можда и због тог аспирина који је попио... У стану својеее.. Морао сам, јаче од мене :)))

Lee's striking speed from three feet with his hands down by his side reached five hundredths of a second.
Lee could cause a 300-lb (136.08 kg) bag to fly towards and thump the ceiling with a sidekick.
Lee performed 50 reps of one-arm chin-ups.

Хаха, ово ће се претвори у чињенице о Брусу Лију :)

Омиљена сцена:
http://www.youtube.com/watch?v=TYHZEu7Y7DU
комбо на 6:14 кад је коначно постало јасно ко је Момчило, а ко Вукашин. И крај, јер Брус није џорица која прашта.

Најкуље је то што није носио гаће преко трикоа и имао неке паранормалне способности, а опет је могао да нам пружи уживање у фиктивном дељењу правде.