Prijava

Interesuje me da li na nekom fakultetu u Srbiji postoji smer Robotika, ili neki slični.

imas na FTNu u NS smer mehatroniku, to ti je to, nesto izmedju masinstva i elektrotehnike, lako se upisuje, ostane praznih mesta na budzetu, al tesko se zavrsava

imas Kibernetiku i lasere na Megatrendu

imas Kibernetiku i lasere na Megatrendu

...kod profesora Megatrona sa planete Kibotron

učili ne učili opet ćemo da kopamo...samo ti možda sa bioničkom rukom.

Да, на Елфаку у Нишу. Е, сад нисам сигуран од које године, да л' се електроничари од треће преусмеравају на тај модул, или је од друге...од прве није.
едит: уствари, нисам сугуран ни да постоји под тим именом, али има нечега везаног за роботику. :)

Ja sam išla nedelju dana na Mehatroniku.
http://bombetsemoticons.appspot.com/emoticons/lol.png
Kad pogledam, bolje da sam ostala tu. Sose, sad možda i nije tako teško s obzirom na to da je Prša o'šo u penziju, kol'ko sam načula.

...kod profesora Megatrona sa planete Kibotron

samo se pazi onog njegovog asistenta Starskrima, ono je pička neviđena.

Starskrim pita samo iz knjige, ako ucis iz skripte najebo si!

Starskrim pita samo iz knjige, ako ucis iz skripte najebo si!

A optimus prajm? Može kod njega iz skripte?

Optimus je kul, samo prati predavanja, malo procitas nesto i to ti je dovoljno za neku osmicu

имаш на етф-у у бг-у смер сигнали и системи илити у преводу аутоматика (тако се некад и звао), а имаш и предмет под називом роботика (бар је пре био), у сваком случају мислим да је то најприближније што ћеш наћи код нас...

mylyce, nece prsa skoro u penziju, video sam ga pre nekoliko dana i covek izgelda kao da ce da ostane na faksu duze nego ja...a i nije prsa jedini problem na mehatronici, on jebava samo na prvoj godini

na mehatronici imas u cetvrtoj godini bas da odaberes uze usmerenje "robotika", a pre toga nekoliko predmeta vezanih za robotiku...to ti je to, ne moz bolje od toga...potrazi na netu, procitaj malo

Da li mogu da upišem FTN na budžet, a da sam već bio na Višoj tehničkoj na budžetu i ispisao se? Kad je prijemni uopšte? Jel istina da je zaštita životne sredine smešna za završiti?

kamikazo2, mislim da moraš prvu godinu da budeš na samofinansiranju, ako se prebacuješ, ali nisam siguran da li je još uvijek tako. Prijemni je krajem juna, valjda. To vidi na netu. A ovo za zaštitu ž.s. pitaj mulucu, ona to ide. A ja ne bih da pljujem ni po čijem smjeru. http://bombetsemoticons.appspot.com/emoticons/lol.png

Kami, koji si bio smer na višoj?

mislim da moraš prvu godinu da budeš na samofinansiranju,

ovo samo ako si zavrsio visu recimo, pa oces da nastavis fax i da ti priznaju neke predmete koje si dao

ako oces da upises prvu, da krenes iz pocetka mozes da upadnes na budzet

valjda po zakonu smes 2 puta da upises fax na budzet kad ga upisujes

znam likove koji su odustali sa FTNa pa upisali druge faxeve na budzet, al raspitaj se

Kami, koji si bio smer na višoj?

Informaciona tehnologija, od oktobra 2009 do aprila 2010

ako oces da upises prvu, da krenes iz pocetka mozes da upadnes na budzet

E pa to, gledam sad priprema kreće tek 13 juna tako da nisam zakasnio, kontam da upišem prvo neki smer koji nije toliko popularan, recimo mašinstvo i prebacim se.
Hvala