Prijava

Натерај их, јбг.

Grublje mere . Nesto kao : "Radi robe , radi !"
http://www.fightersgeneration.com/characters4/whipwhip2.gif

tako je, nateraj ih, ako nece oni ima ko oce (jtu, stefankostic, rokejndzel)

al ajd da sad lupamo glavom kako da skontamo da se ljudi zainteresuju za citanje

Ja čitam. Ne treba niko da me motiviše. Rekao bih da je najveći broj primedbi zbog malog broja ocena, čitaj: pluseva. Kada bih ocenjivao svaku, u svojim očima bih bio hejter. Ogromna većina ne zaslužuje plus ni po jednom kriterijumu. Napišem i ja nekad nešto. Publici se dopadne ili ne. Interesantno mi je samo kao test šta se narodu dopada. Ako mislim da je dobro, može da se briše, imam kopiju. Uglavnom preskačem definicije i "definicije" kojima nedostaje smisla ili elementarne pismenosti. I nikada nisam ocenio "greškom". Da jesam, ćutao bih i stideo bih se. Ne ložim se na cyber popularnost. Ili sam suviše mator za to, ili nisam uskraćen u nekim drugim prilikama. Ko će ga znati!?

e ljuđi, šta treba d'uradim da bi mi obrisali jednu defku? jel zna neko na koji šalter da se obratim? :D

Kad nema raznoraznih pitanja gube se ljudi ...

40 000 članova, a samo 12 oceni definiciju. To je smešno. Meni se više sviđalo pre promene. Sada se čitaju samo odabrane definicije, koje neretko stoje i po 7,8 dana na naslovnoj. A odabrane se biraju po subjektivnom mišljenju moderatora. Sistem omiljenih jeste imao nedostataka (zbog omiljenovanja sa duplih naloga), ali ipak bolji od ovog. Bar su se više čitale definicije. Glupo je što je uvedeno ograničenje za postere, jer je bolje da članovi postavljaju 2 glupa postera (jer posteri nisu centar ovog sajta, već samo propratna zabava) nego 3,4 glupe defke. Tako zatrpavaju dobre definicije i otežavaju posao modovima. Slažem se da je potrebno ubrzati sistem postavljanja defki u odabrane, jer ima mnogo dobrih defki koje su sa slabim skorom, a kojima treba veća pažnja. I mislim da bi trebalo da se promeni način odabiranja, npr. da odabrane defke budu one sa velikim brojem zvezdica, ili tako nešto.

npr. da odabrane defke budu one sa velikim brojem zvezdica, ili tako nešto.

Jest pa da bude isti kurac ko i def dana PROTIV
Ako se ikad vrati def dana a nadam se da neće treba dati mogućnost glasanja za def dana samo autorima iznad 3 pa može i iznad 5 hiljada popularnosti znači oni koji su već dugo na sajtu i znaju šta je kvalitet i tako bi se onemogućilo glasanje sa duplih

Ponavljam: Da se stave zajedno posteri i definicije, da se pregleda sve u isto vreme, bilo bi sigurno duplo ako ne i više pregleda svake definicije.

Ponavljam: Da se stave zajedno posteri i definicije, da se pregleda sve u isto vreme, bilo bi sigurno duplo ako ne i više pregleda svake definicije.

Mora da se šališ. Posteri su za drugu ciljnu grupu. Ima izuzetaka. Šta ti znači što te je ocenio neko ko te nije razumeo, nezavisno da li je dao plus ili minus?

Ako se ikad vrati def dana a nadam se da neće treba dati mogućnost glasanja za def dana samo autorima iznad 3 pa može i iznad 5 hiljada popularnosti znači oni koji su već dugo na sajtu i znaju šta je kvalitet i tako bi se onemogućilo glasanje sa duplih

To je dobar predlog. Mada, ne mora toliko. Dovoljno je i hiljadu, eventualno dve. Ne verujem da neko na duplom nalogu ima preko 1000 popularnosti.

Ocenjuju svi članovi, a oni koji imaju preko 1000 popularnosti imaju mogućnost da stave i omiljeno. I onda, na primer, 5,6 definicija sa najviše omiljenih ide u odabrane, ili ona sa najviše postane defka dana... Nije loše.

Haha, još se priča o omiljenim i definicijama dana... hahahaha

E aj da sve ostane ovakvo kakvo je , i ovaj dodatak :

Ne znam da li je u pitanju manjak moderatora ili izbirljivost postojećih ali po meni bi ta lista bar 5 puta brže trebalo da se osvežava.

Jebiga, kaizen nas uvek sjebe sa njegovim temama o odabranim defkama i ostalim svinjarijama. :)

Ne dajte se sjebavati, prevejan je taj...

Moderatori ne mogu sve da postignu, imaju i oni život. Jedino bi se brže osvežavalo kada bi bilo 50 moderatora. A malo ko ima kvalitetne defke da bi bio mod.

Ako se ikad vrati def dana a nadam se da neće treba dati mogućnost glasanja za def dana samo autorima iznad 3 pa može i iznad 5 hiljada popularnosti znači oni koji su već dugo na sajtu i znaju šta je kvalitet i tako bi se onemogućilo glasanje sa duplih

То би било кршење Уставом загарантованог права гласа. :) Хаха, која глупост

Možda al dal je bolje da samo neki mogu da ubacuju koverte u glasačku kutiju ili da svako može da ubaci i po 15 koverti ako je zaludan i otvara 50 duplih

A malo ko ima kvalitetne defke da bi bio mod.

Hm , hm ...

Facafacaa

Brko, sve mi se nešto čini da se uživljavaš u ulogu moderatora, a to mi se nikako ne sviđa. Ne zaboravljaj na korjene, pička mu materina!

http://bombetsemoticons.appspot.com/emoticons/lol.png
Веруј ми, каква је ситуација тренутно и како су људи схватили све, не смем да се појавим ни на играма, а да ме неко не испрозива да се палим:))