Prijava

Prvi autor čija su dela ostavila utisak na vas,čiji ste rad počeli da pratite.
E sad,ja pošto sam 'vamo došao na vrhuncu rasula vukajlije(onog dana kog sam se pojavio,jedno 25 autora je poplio po ban zbog postera u posteru) i milisavljenja,mene je zanimalo ko je stvorio original Milisava.Raspitao sam se,i saznao za Focha,autora čiji posteri o Milisavu su jedini koji su ikad vredeli.

Данкан Фергусон, а дечко био бан кад сам ја дошао на сајт! Имао куљ аватар, онај мали што пљуга две кутије дневно и читах тако дела његова! Ето...

Ja sam prvo zapamtio Karu jer je počeo da komentariše moje definicije a mislio sam da ako mi neko da plus nije lepo da ga ispalim xD A onda sam shvatio da je kul lik :D

Мелкијадес.

Beše Peki džemer, ili Culle, ne sećam se. Viđao sam njihove defincije pre nego što sam otvorio nalog.

meni je prvi komentar na defku ostavio ciklon...u svom stilu 'ovo nije definicija, palac dole' ahahha.

e jebaga sad jednog ne znam, al recimo evo ti par autora, koje sam primetio kad sam prvi put došao na sajt. Davno to beše, pa se ne sećam tačno, sad će godinu dana kako sam na sajtu.
Frenki Delevra, Melkijades, Zmia i Vehbija.

Dzimi , zato sto sam ludovao pa ga provocirao . Nisam namerno zivota mi !
http://image53.webshots.com/153/7/64/89/2424764890056323456FeZtEU_ph.jpg

Мелкијадес.

JAVIO, ostavio kometar ''ovo je vic'', naravski...

a prije nego što sam se registrovao KATIJU i legendarnu definiciju - tebi dečko nije dobro ako ti se ne diže na mene

Ако се добро сећам, беше то Данкан.

Абраксус. Нека лејм дефиниција је била посреди, па сам хтео да коментаришем, али сам одустао, јер би ме напала светина која се тад масовно клањала истом као каквом божанству.

Rici aj na fejs , radi mi vegas

DŽimi, el nešto od Birsa?