Prijava

Била је нека расправа око дојки и тачно се сећам да је она нешто смарала остале како има мале сисиће. А можда сам је и помешао са неком другом ауторком. Али мислим да је била она. Реално, кога боли курац.

ЏониБК живио сам у заблуди да је ондулатор.

ЏониБК живио сам у заблуди да је ондулатор.

Odajem taj utisak autoriteta lololo

ЏониБК живио сам у заблуди да је ондулатор.

Hm, jedna autorka isto tako, uz izvesne .. posledice

YeahBatch
Стварно ми се више попело на курац понављање једних истих ствари. Или смислите неку другу фору или се терајте у курац.

Što si ti neki osetljiv lik.

Odajem taj utisak autoriteta lololo

Одајеш утисак доброг аутора. То за ауторитет је на трт-мрт.

Hm, jedna autorka isto tako, uz izvesne .. posledice

Sada već ozbiljne posledice da kažem lololo

Prvi koji mi se obratio je bio Vlajko. Sećam se i onog kanarinca na avataru. Posle sam visila sa Javiom, Dankanom i Borkom i Elek je tu bio kad tad, dok nisam napravila pauzu od sajta. Onda su naišli Brus i Kosmopolita i posle svi ovi ostali.

Јел могу два?
Брус и Плавањац (њега нема у последње време, додуше и сам будем ретко) на кеца су се наватали на моје прве, "зидарске" дефиниције.
Шта'ш, напаћена браћа бауштелци :)

Johnny Kurajber.

Tada je bio JohnnyBK. Ometao me dok sam širio islam. Ne valja ometati, ne valja to.

Tada je bio JohnnyBK. Ometao me dok sam širio islam. Ne valja ometati, ne valja to.

hehehe kad se setim toga, uvek umrem od smeha :)

Vlatko Paskacic, Melkijades, Javio, Cepam Atome...

Mozda ne prvi, ali medju prvima, Dankan i njegov dupli nalog Dukatlija. I nenadjebiva definicija.

JTU-a, jer me je izdrndao pri mom prvom upadu na čet, te ga nazivah peškirićem i govnarkom. Pa sam istog dana zaradio i prvi u istorijatu mnogobrojnih banana.

Artemidu, jer me je iz istog bana brzopleto odbanovala, prihvatila moj demonluk i štitila me od sila dobra da ne okrnje moj mrak.

Sa JTU-om sam posle bio i vise nego okej.

Artemidu nisam jebao, ali je se rado sećam.

Бата Гугија, он ме је први запазио, лупао плусеве и охрабривао, а одма' после њега Риху Дисидента који је радио све супротно.

medicus мађија

gambija prvog zapamtio sam i onog gospodzo zgazis me kako vec...

Brusa, Penzionerku i Buksnetinu otprilike u isto vreme.

Slavka i Straju. Sad se nekad probudim izasna, plačem noćima, slučam Farizadu i pijem Kafetine.

Abraksusa i Ajnštajna.