Vukajlija u medijima

  1. Pusti ljude, što lomiš glavu zbog toga. Imaš li ti koristi od Vukajlije? Neki profit? Opušteno Vučice :)

    Jebeš sve ove sajtove, to je prolazna stvar.

  2. чуј овог мику антића

  3. Ma nije zbog mene, nego da obavestim gazdu.

  4. Voli se Milice, ljubi bližnje svoje.

  5. радо али не могу уснама да допрем до својих гениталија иако делују да су довољно ближње

  6. Pribij se uza zid i guraj, upri! Kažu tako je Merilin Menson radio.
    Možda da ti izvadimo par rebara pa bi uspjela.

  7. hahahahaha, nemoj da pocne neko prepucavanje sada :)

  8. Mi pričamo normalno.

  9. АХАХАХХАХААХАХАХАХАХА ЛАДНО!
    ЦЕНО ЛЕЂЕНДА!

  10. olololo,al' pala čast!

  11. Auuuuu al ja kasnim:

    Ovde ima 39 strana, a meni baš i nije tako dosadno, al jednom su na duplerici Sveta izašli najbolji posteri vezani za estradne ličnosti. Znam da je bio poster Marije Šerifović (Ti ne ličiš ni na jednu, a puno sam žena sreo), zatim Karleuše na krstu, pored nje Isus (Ako pitate njene fanove, reći će da je on nju iskopirao), Lepa Brena sa mnogo malih sličica iste poze, ispod svake po jedna reč tipa "Srećna", "tužna", "besna" itd. Zatim bila je i Seka Aleksić, slika sa crncima, i još par njih.

    Ja znam da je moj poster s Karleušom i Isusom završio u Svetu, ali nisam znao da je istovremeno i moj poster s Brenom bio tu! WOW :D MORAM da nađem taj broj Sveta.

  12. Хахахахахха, сећам се овог, оплакала сам

  13. Ne znam da li pripada ovde, ali mi je zanimljivo što je naš sajt poslužio kao reklama.
    http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-Oprema/Domeni/Sajt-za-postere-kao-Vukajlija-Hosting-Domen/6025465

  14. Треба Казан да их тужи.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.